KSW Epic: Adamek - Chalidow. Oto wyniki gali. Zobacz, kto wygrał [WYNIKI]

Tomasz Adamek kontra Mamed Chalidow - na ten pasjonująco zapowiadający się pojedynek czekali fani sportów walki w całej Polsce. Dwie legendy zmierzyły się w formule bokserskiej w sobotę, 24 lutego na gali XTB KSW Epic w Gliwicach.

Na ten pojedynek czekali wszyscy fani sportów walki. W sobotni wieczór podczas Gali XTB KSW Epic doszło do hitowego starcia, o którym się mówiło już od dawna. Kibice zgromadzeni w Arenie Gliwice zobaczyli jedenaście pojedynków, w tym ten, który wzbudzał olbrzymie emocje: Tomasz Adamek - Mamed Chalidow. Wszystko to z okazji 20-lecia istnienia federacji.

Zobacz wideo

KSW Epic. Wyniki na żywo. Adamek - Chalidow

Walka wieczoru odbyła się w formule bokserskiej. Pojedynek zaplanowany był na sześć rund.

Dla 47-letniego Tomasza Adamka, byłego mistrza świata federacji IBF i IBO w wadze junior ciężkiej to powrót do sportu po ponad pięcioletniej przerwie. Ostatnią walkę stoczył w październiku 2018 r. w Chicago, kiedy przegrał z Amerykaninem Jarrellem Millerem.

Chalidow jest od Adamka cztery lata młodszy i w ostatnich latach regularnie wychodził do klatki. Na jego niekorzyść przemawia zerowe doświadczenie w boksie. Ostatecznie górą był Adamek. Pojedynek zakończył się nagle dramatem gwiazdy KSW. Więcej o pojedynku przeczytaj TUTAJ.

Na sobotniej gali nie brakowało nokautów. Pierwsze sześć pojedynków kończyło się w spektakularny sposób. Więcej o tym przeczytasz TUTAJ.

Relację na żywo z gali można było śledzić tutaj.

Karta walk: 

  • 98.9 kg: Mamed Chalidow - Tomasz Adamek - Adamek wygrał przez TKO po 3. rundzie (kontuzja Chalidowa)
  • 93 kg: Finał turnieju mistrzowskiego w wadze półciężkiej - Rafał Haratyk - Damian Piwowarczyk - Haratyk wygrał na punkty niejednogłośną decyzją sędziów (30:27, 28:29, 29:28),
  • Waga open: Phil De Fries vs Josh Barnett - remis przez brak techniki kończącej,
  • 65.8 kg: Michał Królik - Vaclav Sivak - Sivak wygrał na punkty jednogłośną decyzją sędziów (29-27, 29-27, 29-27),
  • 120.2 kg: Darko Stosić - Matheus Scheffel - Stosić wygrał przez nokaut w I rundzie,
  • 93 kg: Rafał Haratyk - Marcin Wójcik - półfinał turnieju mistrzowskiego w wadze półciężkiej - Haratyk wygrał przez nokaut w I rundzie,
  • 93 kg: Damian Piwowarczyk - Kleber Silva - półfinał turnieju mistrzowskiego w wadze półciężkiej - Piwowarczyk wygrał przez nokaut w I rundzie,
  • 93 kg: Ivan Erslan - Bogdan Gnidko - Erslan wygrał przez techniczny nokaut w I rundzie,
  • 82.1 kg: Konrad Rusiński - Muslim Tulshaew - Tulshaew wygrał przez techniczny nokaut w III rundzie,
  • 70.3 kg: Piotr Kacprzak - Adam Brysz - wygrana Kacprzaka przez techniczny nokaut w I rundzie.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.