FAME MMA 14 już dzisiaj wieczorem. Zmiany w karcie walk [TRANSMISJA]

Krakowska Tauron Arena w sobotę 14 maja ugości 14. edycję gali FAME MMA. Norman "Stormin" Parke, były zawodnik UFC czy KSW zmierzy się z Piotrem "Szeli" Szeligą w klatce rzymskiej. Gala rozpocznie się o godzinie 20:00. Gdzie obejrzeć FAME MMA 14? Stream online, karta walk.

- To taka karta walk, która mogłaby wyprzedać Stadion Narodowy. W pierwszy dzień sprzedaliśmy około 11 tysięcy biletów, a w tej karcie walk nawet cztery pojedynki mogłyby być walką wieczoru - mówił Wojciech Gola, jeden z właścicieli FAME MMA w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim. Każdy z fanów freak fightów znajdzie w tej karcie walk coś dla siebie. Nie zabraknie pojedynków między influencerami, zawodowcami, a także stawką jednej z walk będzie pas mistrzowski do 77 kg.

Zobacz wideo Sześć lat temu był amatorem, dziś jest multimilionerem. Polski fenomen, król freak fightów

FAME MMA 14. Dwie zmiany w karcie walk, Murański zrzucił 4,5 kg w trzy godziny

Na kilka dni przed galą FAME MMA 14 doszło do dwóch zmian w karcie walk. Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk doznała złamania paliczka bliższego i uszkodzenia więzadła pobocznego odpromienowego w kciuku prawej dłoni, przez co nie może zmierzyć się z Katarzyną "LalaLuną" Aleksander. W jej miejsce do karty walk weszła Wiktoria "Wiki" Jaroniewska, piłkarka ręczna występująca w Zagłębiu Lubin. Z walki wypadł także triatlonista Robert Karaś, który ma złamany wyrostek kolczysty. Jego zastępcą został Mateusz "Fit Lovers" Janusz".

Jedną z najbardziej elektryzujących walk jest ta pomiędzy Mateuszem Murańskim a Alanem "Alanikiem" Kwiecińskim. Murański zaskoczył na oficjalnym ważeniu, bo zmieścił się w limitach wagowych i zrzucił 4,5 kg w trzy godziny, siedząc w saunie. Reszta zawodników bez większego problemu zmieściła się w limitach wagowych.

FAME MMA 14. Karta walk

  • walka wieczoru: Tomasz "Gimper" Działowy vs. Mateusz "Tromba" Trąbka
  • co-main event: Agata "Fagata" Fąk vs. Monika "Mona" Kociołek
  • walka o mistrzowski pas do 77 kg: Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka vs. Krystian "Krycha" Witczak
  • Sergiusz "Nitro" Górski vs. Marcin "Xayoo" Majkut
  • Piotr "Szeli" Szeliga vs Norman "Stormin" Parke
  • Mateusz "Fit Lovers" Janusz vs. Adam "AJ" Josef
  • Wiktoria "Wiki" Jaroniewska vs. Katarzyna "LalaLuna" Aleksander
  • Mariusz "Hejter" Słoński vs. Dawid Malczyński
  • Alan "Alanik" Kwieciński vs. Mateusz "Muran" Murański

FAME MMA 14. Gdzie i kiedy oglądać?

Gala FAME MMA 14 odbędzie się w sobotę 14 maja w krakowskiej Tauron Arenie, a rozpoczęcie planowane jest na godzinę 20:00. Wydarzenie jest dostępne do obejrzenia wyłącznie w systemie PPV, do którego dostęp kosztuje 29,99 zł (dostęp do gali 48h po wydarzeniu, jakość 720p) lub 32,99 zł (dostęp do gali 72h po wydarzeniu, jakość 1080p).

Więcej o: