Zrzucił 4,5 kg w 3 godziny. Niezwykła przemiana Murańskiego przed Fame MMA

Mateusz Murański dokonał wręcz niemożliwego przed Galą Fame MMA 14. Zawodnik musiał w trzy godziny zrzucić 4,5 kg nadmiarowej wagi, jeśli chciał podjąć walkę z Alanem Kwiecińskim. Rekordowa misja się powiodła.

Sobotnia gala Fame MMA 14 zapowiada się emocjonująco. W oktagonie wystąpią m.in. Sergiusz Górski, Mateusz Murański, Norman Parke, Piotr Szeliga czy Dawid Malczyński. 

Zobacz wideo Vuković nie może narzekać na brak ofert. "Z odbieraniem telefonu nie mam problemu"

Musiał zrzucić 4,5 kg w trzy godzina. I zrobił to

Tradycyjnie przed galą zawodnicy musieli zostać zważeni. Dobra informacja jest taka, że każdy z nich zmieścił się w limitach. Chociaż nie można powiedzieć, że obyło się bez problemów. Takie musiał pokonać Mateusz Murański, który jeszcze rano miał do zrzucenia 4,5 kg.

Jan BłachowiczNiesamowita przemiana Błachowicza. Zniszczył plany UFC

Murański będzie mierzył się z Alanem Kwiecińskim. Ich starcie odbędzie się w limicie 96 kg, a waga tego pierwszego pokazała rano 100,5 kg. To oznaczało, że rozpoczęła się dla niego walka. W ledwie trzy godziny musiał zrzucić nadmiar kilogramów, a co najważniejsze, rzeczywiście tego dokonał. I to z nawiązką. W trakcie ważenia na urządzeniu zobaczył, że waży 95,2 kg. 

Gala Fame MMA 14 budzi ogromne zainteresowanie. To pokazała sprzedaż biletów, bo wejściówki rozeszły się w błyskawicznym tempie. Ponad 11 tys. biletów, czyli 80 proc. z całej puli, trafiło do właścicieli w ciągu doby po rozpoczęciu sprzedaży. Władze organizacji Fame MMA liczą dlatego na rekordową sprzedaż PPV.

Impreza rozpocznie się w sobotę 14 maja o 20:00. W walkach wieczoru zmierzą się Mateusz "Tromba" Trąbka i Tomasz "Gimper" Działowy, Agata "Fagata" Fąk i Monika "Mona" Kociołek oraz Sergiusz "Nitro" Go?rski - Marcin "Xayoo" Majkut.

Więcej o: