Trzęsienie ziemi w polskim MMA? FAME chce Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego

W ostatnich dniach spore poruszenie wywołało zdjęcie Mariusza Pudzianowskiego z szefem Fame MMA Wojciechem Golą. Od początku zaczęto się zastanawiać, czy były strongman mógłby dołączyć do tej organizacji. Niewykluczone, że dojdzie do takiego ruchu. "Nie mówię nie".

Zdjęcie Mariusza Pudzianowskiego z Wojciechem Golą w bardzo szybkim tempie obiegło media społecznościowe. Wspólna fotografia legendy polskiego sportu i ikony KSW sprawiło, że wielu zaczęło podejrzewać, iż w najbliższym czasie może dojść do "transferu", który zatrząsłby światem MMA w Polsce. "Pudzian" od lat kojarzony jest z federacją KSW, z którą Fame rywalizuje o miano najpopularniejszej w Polsce, więc jego odejście byłoby prawdziwym ciosem dla KSW i wielką wygraną Fame.

Zobacz wideo Sześć lat temu był amatorem, dziś jest multimilionerem. Polski fenomen, król freak fightów

Jan BlachowiczJan Błachowicz: Daria zadziałała jak "game changer". Wszystko zaczęło się spinać

"Pudzian" w Fame MMA?

Wojciech Gola udzielił wywiadu Mateuszowi Kaniowskiemu, w którym nie mógł się nachwalić Pudzianowskiego. Opowiedział również o potencjalnej współpracy z byłym strongmanem.

- Nie chcę za dużo zdradzać, ale kto wie, może w przyszłości. Nie mówię nie. Bardzo chciałbym zobaczyć go w naszej federacji. Czas pokaże. Nie mogę teraz za dużo zdradzać - mówi Gola.

 

Gola znalazł rywali dla Pudzianowskiego

Przedstawiciel Fame MMA wypowiedział się również na temat tego, że chętnie zobaczyłby Pudzianowskiego z którym z obecnych "ciężkich" zawodników, którzy na co dzień występują w szeregach tej federacji. Gola podał nawet konkretne nazwisko.

- Dla Mariusza jest u nas wielu rywali. Pudzianowskiego ostatnio do walki wzywał Piotr Szeliga. Do jest tego Piotr "Bestia" Piechowiak czy Krzysztof Radzikowski - przyznał Gola.

Nieodpowiedzialna fanka próbowała wtargnąć do oktagonuFanka chciała wtargnąć do oktagonu UFC. Szybko pożałowała swojej decyzji [WIDEO]

Od początku swojej kariery w formule MMA Mariusz Pudzianowski stoczył 23 walki, z czego 16 wygrał, a w siedmiu musiał uznać wyższość rywali. Jak dotąd "Pudzian" występował niemal wyłącznie w ramach federacji KSW. Tylko raz walczył poza tą organizacją - w przegranym starciu z Timem Sylvią w 2010 roku. Najbliższy pojedynek stoczy 28 maja, kiedy to powalczy z Michałem Materlą podczas gali KSW 70.

Więcej o: