Poniedziałek, 1 stycznia w TV

Gazeta.pl poleca: TVP 1, godz. 13.20 - Turniej Czterech Skoczni: konkurs w Garmisch-Partenkirchen. Na Wielkiej Skoczni Olimpijskiej w Ga-Pa odbywa się drugi konkurs turnieju. Rekord obiektu wynosi 129,5 m i należy do Adama Małysza. Polak poszybował na tę odległość przed sześcioma laty. Chociaż oddał najdłuższy skok zawodów, nie zdołał jednak zająć pierwszego miejsca na podium. Przed rokiem triumfował tu Jakub Janda przed Janne Ahonenem i Mattim Hautamaekim. Adam Małysz był 21. Czy w tym roku skoczy lepiej? Warto przekonać się na własne oczy!

W Nowy Rok nie próżnują nie tylko skoczkowie narciarscy. Tradycyjnie swoje mecze rozgrywa wtedy także angielska Premiership. W Canalu+ Sport o 18.10 spotkają się dwie drużyny z wielką tradycją - Newcastle United podejmie Manchester United. Bardzo możliwe, że dzięki temu meczowi "Czerwone Diabły" powiększą dystans dzielący ich od londyńskiej Chelsea.

Wcześniej, bo o godz. 15 Canal+ Sport pokaże żądnym futbolu kibicom wybór najlepszych meczów rundy jesiennej Orange Ekstraklasy. Warto obejrzeć!

embed

Dziś w TV

Wszystkim Czytelnikom Szczęśliwego Nowego Roku życzy redakcja sportowa portalu Gazeta.pl!