Wypróbuj F1 22 za darmo. Gratka dla fanów wyścigów

Jeśli jesteście fanami Formuły 1, a po głowie chodził wam zakup gry o podobnym klimacie, nie mogliście trafić lepiej. Na platformie Steam ruszyła możliwość wypróbowania zupełnie za darmo F1 22, gry, która premierę miała zaledwie kilka miesięcy temu.

Ceny gier komputerowych potrafią przyprawić o zawrót głowy i zmusić do dwukrotnego przemyślenia decyzji o zakupie. Dlatego warto wspominać o akcjach promocyjnych, które umożliwiają sprawdzenie tytułu bez potrzeby wydania kilkuset złotych. Aktualna taka oferta dotyczy wydanego niedawno F1 22.

Zobacz wideo F1 22 NA PS5. Nowi kierowcy, najnowszy tor, duże zmiany w menu

Poczuj się jak kierowca Formuły 1

Gry komputerowe od dawna nie służą wyłącznie snuciu fantastycznych wizji i przenoszeniu graczy do zupełnie innej rzeczywistości. Firmy znakomicie wykorzystują potencjał rozwijającej się technologii, aby przedstawić graczom realne doświadczenia, które często wykraczają poza możliwości przeciętnego "Kowalskiego".

Kto w końcu nie chciałby sprawdzić się w bolidzie Formuły 1? Taką możliwość oferuje jeden z tytułów Codemasters wydawany przez Electronic Arts, F1 22. Najnowsza odsłona cyklu trafiła na sklepowe półki przed zaledwie kilkoma miesiącami, oferując graczom jeszcze lepsze doznania, wyścigi w bolidach sezonu 2022 i rywalizację z autentycznym składem 20 kierowców i 10 zespołów.

Call of Duty: Modern Warfare IICall of Duty: Modern Warfare II dostępne dla graczy. Beta na wszystkich platformach

Wypróbuj grę za darmo

Jeśli ktoś nie jest przekonany do koncepcji Formuły 1, problem może stanowić cena. Gra w podstawowej wersji to wydatek blisko 270 złotych. To właśnie niepewnych i niezdecydowanych osób wycelowana jest aktualna promocja, która umożliwia sprawdzenie gry zupełnie za darmo.

Co trzeba zrobić, aby sprawdzić F1 22 bez ponoszenia dodatkowych kosztów? Wystarczy udać się do karty produktu w sklepie Steam i przejść przez kilka intuicyjnych kroków. Te pozwolą cieszyć się grą przez dziesięć godzin.

Grand Theft Auto VRockstar wydał na GTA 6 dwa miliardy dolarów. Tak wynika z przecieków od hakera

Więcej o: