Call of Duty: Modern Warfare II dostępne dla graczy. Beta na wszystkich platformach

Activision wypuszcza kolejną betę Call of Duty: Modern Warfare II. Produkcja zbliża się wielkimi krokami do oficjalnej premiery.

Beta Call of Duty: Modern Warfare II pojawi się dziś na kolejnych platformach. Po debiucie na Playstation przyszła pora na Xboxa oraz PC. W okresie testowym można zdobyć limitowane przedmioty, które zostały przygotowane specjalnie pod betę.

Zobacz wideo Wiele firm podejmowało próbę stworzenia symulatora tenisa na miarę piłkarskiej FIFY. Jak poradził sobie Matchpoint?

Call of Duty: Modern Warfare II na Xboxie i PC

Premiera drugiej części Call of Duty: Modern Warfare jest zaplanowana na 28 października. Gracze mają jednak szansę już sprawdzić produkt, zanim Activision dopnie ostatnie guziki w jego kwestii i wypuści w pełnej krasie na rynek.

W minionym tygodniu okazję do zagrania w betę Call of Duty: Modern Warfare II dostali posiadacze Playstation. Teraz do tego grona dołączą również użytkownicy Xboxów i PC. 

Wyciek danych GTA 6Rockstar Games komentuje wyciek GTA 6. ?Prace nad kolejnym GTA będa kontynuowane?

Przygotowano również specjalne poradniki i samouczki, z których gracze mogą pozyskać wiedzę na temat poszczególnych postaci i mechanik, jakie pojawią się w grze. Na oficjalnej stronie gry znajdują się specjalne propozycje przygotowywania się do gry i schematów określonych zestawów.

Więcej treści gamingowych na Gazeta.pl.

W becie Call of Duty: Modern Warfare II będzie również istniała okazja do zdobycia przedmiotów specjalnie wprowadzonych pod okres próbny gry. To unikatowe fanty, więc warto się nimi zainteresować, zanim przestaną być dostępne.

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie Call of Duty: Modern Warfare II.

Grand Theft Auto VRockstar prawdopodobnie nie był jedynym celem ataku. FBI w akcji

Więcej o: