Co znajdziemy w grudniu w PlayStation Plus? Ciekawa oferta

Jak co miesiąc do sieci trafiły przecieki dotyczące najbliższej oferty PlayStation Plus. To co możemy znaleźć w grudniu może odrobinę zaskakiwać.

Co miesiąc użytkownicy PlayStation Plusa mogą się cieszyć z całkowitego dostępu do kolejnych gier w ramach subskrypcji. Nie inaczej będzie tym razem. Pomimo tego, że oficjalnie nie wiadomo, jakie tytuły zostaną udostępnione w grudniu, pierwsze przecieki sugerują, czego możemy się spodziewać.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Przeciek z francuskiej strony

Te pochodzą z portalu Dealabs. To francuska strona, na której możemy znaleźć często ciekawe rzeczy po promocyjnej cenie. Na niej nierzadko wypowiada się użytkownik o nazwie Dealabs. W przeszłości to on nieraz wrzucał informacje na temat przyszłych ofert PlayStation Plus. Tak samo jest tym razem. 

Co w grudniowym PS Plusie?

W ostatnim miesiącu roku mamy otrzymać trzy gry w ramach PS Plusa. Są nimi Godfall, Mortal Shell oraz Lego DC Super-Villains. Pierwsza z nich to produkcja z gatunku RPG, która swoją premierę miała w zeszłym roku, stworzona w klimatach fantasy. 

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Podobne do Godfall jest Mortal Shell. To debiutancka produkcja studia Playstack, które zdecydowało się obrać dosyć nietypowy kierunek w swojej grze. W niej kontrolujemy jedną z paru postaci, a sama rozgrywka skupia się na walce wręcz i jest utrzymana w dosyć mrocznym klimacie. Nic zresztą dziwnego, wszak twórcy inspirowali się kultowym Dark Souls.  

Za to samo Lego DC Super-Villains raczej nie potrzebuje większego wprowadzenia. W grze wcielamy się w kultowych antagonistów ze świata DC Comics i staramy się osiągnąć swoje nikczemne cele. To wszystko rzecz jasna w stylu klocków Lego. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA