Czy Dominik Blajer jest człowiekiem? Polak wygrywa wyścig za wyścigiem

Dzień pełen emocji zapewniły rozgrywki zamkniętych kwalifikacji CS:GO i RAINBOW 6 SIEGE. Rozegrany został też trzeci wyścig na serwerach GOLD i PLATINUM w ASSETTO CORSA.

Znowu rywalom złudzeń nie pozostawił Dominik Blajer, który wygrał kolejny wyścig trzeciej tury Polish Esport Cup 2020. Kierowca kolejny raz pewnie zmierza po zwycięstwo w klasyfikacji generalnej.

COUNTER STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE

Wczoraj rozegrane zostały dwa ostatnie spotkania pierwszej rundy zamkniętych kwalifikacji. Znana już z poprzednich tur drużyna AntyDPM rozgromiła wynikiem 2:0 debiutującą ekipę SomethingElse. Mecz, znanej z poprzedniej tury, rosyjskiej formacji GROND był sporym zaskoczeniem. Przegrała ona obie mapy na drużynę GoryLi, spadając do drabinki przegranych.

Dzisiaj rozegrane zostaną mecze ostatniej szansy

1. Turbo Przygłupy vs Gamelaxy by Pompa Team o 17:30

2. SomethingElse vs Grond o 20:30

RAINBOW 6 SIEGE I ASSETTO CORSA

Wczoraj rozpoczęto rywalizację w zamkniętych kwalifikacjach, co oznacza, ze do gry wkroczyły cztery zaproszone drużyny: PADRE CREW, PRIDE, XPG INVICTA i DEVILS.ONE. Zmierzyły się one z drużynami z otwartych kwalifikacji. W trzech przypadkach mecze skończyły się zwycięstwem zaproszonych drużyn. Jedynie drużynie 1stCavEsport udało się pokonać po zaciętym meczu i dogrywce 8:6 ekipę PRIDE.

Do rywalizacji przystąpili równie wirtualni kierowcy. Choć w przypadku serwera PLATINUM to za dużo powiedziane, bowiem Dominik Blajer wygrał każdy wyścig, w którym wystartował. Rozgrywka na niemieckim torze Lausitzring w samochodach Lotus 2-Eleven od samego startu przebiegała pod dyktando Dominika Blajera, który na metę wjechał z ponad 10-sekundową przewagą nad drugim Mateuszem Tyszkiewiczem. Na trzecim miejscu zameldował się Dawid Fryzowicz, który w wyścigu dobrym tempem oraz dobrą strategią przebił się na podium. Jakub Charkot tak szybko jak zaczął, tak szybko zakończył wyścig. Na starcie doszło do potężnej kolizji w pierwszym zakręcie z udziałem właśnie Jakuba, przez co musiał się on przedwcześnie wycofać z wyścigu.

Tekst przygotowany przy współpracy ze współorganizatorem Actina PACT.

Masz ciekawy temat związany z esportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl.

Więcej o: