Fame MMA 6 poważnie zagrożone! Ceremonia ważenia odwołana

Piątkowa ceremonia ważenia przed galą Fame MMA 6 została odwołana - informuje Super Express. Sama sobotnia impreza również jest zagrożona. Na przeszkodzie stanął sprzeciw miasta Katowice, które nie chciało podpisania umowy na wynajem Międzynarodowego Centrum Kongresowego. To kolejne miasto, które nie chce brać odpowiedzialności za goszczenie imprezy.
Zobacz wideo Co Juras myśli o Fame MMA i esporcie?

- Ceremonia ważenia Fame MMA odwołana. Gala zagrożona, na przeszkodzie Urząd Miasta Katowice i służby sanitarno-epidemiologiczne - napisał na Twitterze Kamil Kacperczyk z Super Expressu.

Gala przeniesiona z Częstochowy do Katowic dalej zagrożona

Gala miałaby się odbyć w sobotę, ale już teraz wiadomo, że organizatorom będzie bardzo trudno znaleźć odpowiednie miejsce do jej rozegrania. Początkowo Fame MMA 6 miało być rozegrane na hali sportowej w Częstochowie, ale władze miasta wypowiedziały tę umowę. Władze Fame MMA chciały więc przenieść wydarzenia do Centrum Kongresowego w Katowicach, ale sprzeciwiły się temu władze miasta! W czwartek pisaliśmy o tym, że wydarzenie ma się odbyć bez publiczności i ma przybrać ramy telewizyjnego show. Ministerstwo Sportu twierdzi jednak, że jest to niebezpieczne.

Na całym świecie odwoływane są kolejne wydarzenia sportowe i większość profesjonalnych lig zostało już zawieszonych. W Polsce ma się jednak odbyć zaplanowana na sobotę (28 marca) gala Fame MMA 6. Wprowadzony w naszym kraju stan zagrożenia epidemią, a później stan epidemii sprawiły jednak, że organizatorzy już jakiś czas temu zrezygnowali z udziału kibiców w tym wydarzeniu. Organizacja zdecydowała się zmienić charakter swojej i jeśli się odbędzie, będzie można zobaczyć ją tylko w systemie pay-per-view.

Więcej o: