Polska drużyna pojawi się w NHL 22! Ale dlaczego?

W najnowszej symulacji hokeja na lodzie wśród drużyn znajdziemy polski zespół - JKH GKS Jastrzębie. Wszystko dzięki temu, że zespół z województwa śląskiego gra w hokejowej Lidze Mistrzów.

NHL 22 to najpopularniejsza symulacja hokeja na ludzie na świecie. Oficjalna premiera gry odbedzie się 15 października, ale już teraz wiemy, że nie zabraknie w niej polskiego zespołu.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Polacy w NHL 22

JKH GKS Jastrzębie to zwycięzcy poprzedniego sezonu PHL. W finałowym pojedynku pokonali Cracovię w pięciomeczowej serii 3:2. W rundzie zasadniczej jednak znaleźli się na drugim miejscu, ustępując GKS Tychy. Tyszanie jednak zajęli dopiero trzecie miejsce, pokonując GKS Katowice.

W tegorocznym sezonie hokejowej Ligi Mistrzów GKS Jastrzębie niestety nie ma już szans na wyjście z grupy, z której wyjdą drużyny austriackiego Salzburga i włoskiego Bolzano. W pojedynku o trzecie miejsce jastrzębianie zmierzyli się z norweskim Firsk Asker. Podopieczni Roberta Kalabera wygrali to spotkanie 7:3 i zdobyli więcej bramek w każdej tercji meczu.

 

Jak prezentują się statystyki zawodników JKH GKS Jastrzębie w NHL 22? Najwyżej, bo na 63 punkty, został oceniony napastnik, Vitalij Pavlovs. Za nim z 62 punktami znaleźli się Jakub Gimiński, a także Roman Rac. Oceny całego zespołu wahają się od 63 do 52 punktów. Trzeba jednak podkreślić, że polskim zespołem w grze gra się naprawdę dobrze.

JKH GKS Jastrzębie jest również jedną z drużyn, w której można zacząć karierę w trybie kariery w NHL 22. Nasz zawodnik przed przystąpieniem do draftu stawia wtedy pierwsze kroki na europejskich taflach, grając w hokejowej Lidze Mistrzów.

NHL 22 to najpopularniejsza symulacja hokeja na lodzie. Oficjalna premiera gry odbędzie się 15 października.

Więcej o:
Copyright © Agora SA