Strzelił gola w finale Ligi Narodów, teraz został wyróżniony. Doskonałe karty w drużynie tygodnia

EA Sports ujawniło 4. drużynę tygodnia w FIFA 22. W niej znajdziemy parę gwiazd, które mają za sobą udane występy w reprezentacjach.

Środowy wieczór dla fanów EA Sports FIFA 22 oznacza jedno - premierę kolejnej edycji drużyny tygodnia. Wczoraj pojawił się czwarty Team of The Week w popularnej grze, na który największy wpływ miała naturalnie trwająca obecnie przerwa reprezentacyjna. 

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Spora różnorodność w 4. drużynie tygodnia FIFA 22

Tym razem twórcy zadbali o różnorodność, wszak zarówno w podstawowej jedenastce, jak i na ławce rezerwowych nie znajdziemy zawodników z tego samego klubu czy kraju. Nie oznacza to jednak, że braknie nam w 4. drużynie tygodnia FIFA 22 znanych nazwisk.

Wystarczy spojrzeć na piłkarzy wybranych do podstawowej jedenastki. Z przodu znajdziemy Mikela Oyarzabala, Memphisa Depaya czy Thomasa Müllera. Nic zresztą dziwnego, wszak każdy z nich zaliczył ostatnio udany występ w barwach swojego kraju. Dla przykładu, Hiszpan strzelił jedynego gola dla swojego zespołu w przegranym finale Ligi Narodów. 

Kolega Klicha również w 4. TOTW

Reszta jedenastki też jest niczego sobie. Znaleźli się w niej m.in. kilkukrotny zdobywca Ligi Mistrzów, Keylor Navas, Sadio Mané z Liverpoolu czy kolega Mateusza Klicha z Leeds, Raphinha. Najlepszą kartę otrzymał właśnie skrzydłowy klubu z Anfield, wszak jego ogólna ocena to 90. 

'Obawiam się, że dojdzie do tego transferu'. Były prezes Barcy nie chce Mbappe w RealuFIFA 22. Kto znajdzie się w drużynie tygodnia?

Na ławce też znaleźli się uznani zawodnicy, którzy mają za sobą udane występy. Wystarczy, chociażby wspomnieć o Romanie Yaremchuku, który przeciwko Bośni i Hercegowinie spędził 72 minuty na boisku. 

Czwartą drużynę tygodnia w FIFA 22 możecie nabyć w trybie Ultimate Team już od środowego wieczoru. 

FortniteFortnite na wielkim ekranie? Wkrótce może powstać filmowa wersja gamingowego hitu

Więcej o: