8 najlepszych strojów plażowych

Nie mogłyśmy przecież poprzestać na wytykaniu strojowych kuriozów na plażach. Dziś czas na drugą, jaśniejszą stronę medalu. Choć trudno się skoncentrować na takich, podczas gdy nad morzem ciacha głównie odsłoniętymi torsami nęcą...Spróbujmy jednak.    

8. John Terry

Trochę gustownej kraty na piasku w kolorze piasku na plaży nigdy dość, a co.

7. Rafa Nadal

.. .

Wygląda na to, że hiszpański tenisista do swoich słynnych kortowych rybaczek jest przywiązany na tyle, że i na plaże bez nich się nie obejdzie. Ale jakoś mamy wrażenie, że w wodnym środowisku prezentują się one znacznie lepiej niż na korcie.

6. Lewis Hamilton

.

Możemy do brytyjskiego kierowcy nie pałać zbyt dużą sympatią, ale etyka dziennikarska nakazuje nam uwzględnienie jego klaty, tfu, stroju, w zestawieniu. Skromna biżuteria, nieprzebajerowane okulary przeciwsłoneczne i absolutnie normalne spodenki. Czy nam się to podoba czy nie, Lewis na plaży wygląda po prostu dobrze.

5. Fernando Torres

.

Być może boski Nando królem opalenizny nie jest, co białe spodenki jeszcze podkreślają, ale nam to nie przeszkadza. Możecie sobie dopowiedzieć w myśli coś złośliwego na temat jedynego prawdziwego króla opalenizny , my już damy spokój.

4. Ryan Lochte

.

No dobra, same się już pogubiłyśmy i nie wiemy, czy oceniamy klaty czy stroje. W przypadku pływaków sprawa komplikuje się jeszcze bardziej. Każdy pływak po prostu musi wyglądać dobrze na plaży, nie ma innego wyjścia - powiecie. My odpowiemy - niekoniecznie. A dlaczego? A dlatego - sorry, Phelps .

3. Andy Murray

.GETTY IMAGES/Clive Brunskill

Bez wątpienia największa niespodzianka zestawienia. Co prawda,  nigdy szkockiemu tenisiście nie odmawiałyśmy specyficznego uroku, ale wyznawczyniami jego klaty raczej nie zostaniemy. Dziękujemy zatem Andy za ten T-shirt. Tak czy inaczej, romantyczna biel, mewy, piasek - efekt wyborny.Patrzcie - Andy robi grymas, jakby się uśmiechał.

2. David Beckham

.

Owszem, my też pamiętamy, że dopiero co David okupował jedną z mało zaszczytnych pozycji na liście najgorzej na plaży ubranych. Zdajemy sobie również sprawę, że powyższe zdjęcie pochodzi z odpicowanej sesji zdjęciowej. I co sobie z tego robimy? Ano nic. Wystarczy popatrzeć, by domyśleć się - dlaczego.

1. Nikola i Luka Karabatic

.

Czy wygrali dlatego, że jest ich dwóch, mają niesamowite, jak na piłkarzy ręcznych zresztą przystało, klaty i miłe dla oka lica? Tak. A wniosek końcowy jest taki, że w stroju plażowym najważniejsze jest to, żeby swoją, delikatnie to ujmując, ekstarwagancją, czy jakimkolwiek defektem estetycznym, nie odwracał uwagi od całej reszty.

Więcej o: