Zwężane nogawki - obowiązujący trend w modzie sportowej

Doskonale wiadomo, że od dłuższego czasu (ładne kilka sezonów) na ulicach królują obcisłe spodnie typu "skinny" czy też "tight fit", z nogawkami ściśle przylegającymi do ciała na całej długości nóg. Nie tylko jednak moda uliczna tak mocno wspomniany trend eksploatuje - również producenci ubrań dla sportowców, a w tym wypadku Nike, obecnie są najwyraźniej mocno zafascynowani obcisłymi strojami.  

Na zdjęciach oczywiście pikarze Manchesteru, beztrosko baraszkujący na słońcu (czytaj: ciężko pracujący na treningu), prezentujący szerokie uśmiechy, czerwone wdzianka i zwężane nogawki u spodni właśnie. Trzeba powiedzieć, że chłopcy prezentują się niczym modele z żurnala.

I to nieprawda, że Ciacha nie lubią Czerwonych Diabłów. To, że Cristiano Ronaldo ma fatalna fryzurę, Tevez ssie , Anderson podrywa "na neandertalczyka" , a Rooney to oficjalnie najbrzydszy piłkarz ligi angielskiej, o niczym nie świadczy. Podobnie jak fakt, że wolimy Chelsea, Liverpool i Arsenal. Zawodników z Manchesteru United cenimy bardzo - mimo wszystko.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.