Nie żyje 28-letnia siatkarka. Zastrzelił ją mąż

Do dramatycznych zdarzeń doszło w miejscowości Scottdale w Arizonie w Stanach Zjednoczonych. Jak twierdzą amerykańskie media, 28-latka została zastrzelona przez męża. W czasie strzelaniny w domu znajdowało się również 8-miesięczne dziecko pary.

Ofiarą była 28-letnia Molly Lillard. Gwiazda lokalnej siatkówki została zastrzelona 13 kwietnia, jednak dopiero po dwóch dniach policja podała więcej informacji na ten temat. Sprawę opisał portal "NBC News".

twitter.com/EmilSiejkaOficjalnie: N'Gapeth ma nowy klub! Hitowy transfer gwiazdora. "Witaj w domu"

USA. Lekarzom nie udało się uratować 28-letniej siatkarki

Jak opisuje portal, siatkarka została postrzelona przez męża we własnym domu. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala, jednak lekarzom nie udało się uratować jej życia. Na jej ciele znajdowała się wiele ran postrzałowych.

Przybyła na miejsce zdarzenia policja nie była w stanie wejść do domu. Jak opisują amerykańskie media, w środku zabarykadował się mąż ofiary, 36-letni Royce Dale Lillard III, który automatycznie został uznany za sprawcę postrzelenia. Negocjacje funkcjonariuszy z mężczyzną nie przyniosły żadnych rezultatów, a policja przez dłuższy czas nie była w stanie dostać się do środka. Ostatecznie 36-latek popełnił samobójstwo. W domu znajdowało się również 8-miesięczne dziecko pary. Na szczęście nic mu się nie stało.

Zobacz wideo PlusLiga. ZAKSA zagra o złoto. "Była w nas sportowa złość"

USA. Molly Lillard była gwiazdą ligi. Jej ojcem był znany zawodnik NFL

Oficjalnie: Vital Heynen zwolniony z klubu! Sensacyjna decyzjaOficjalnie: Vital Heynen zwolniony z klubu! Sensacyjna decyzja

Molly Lillard była absolwentką Middleton High School, którą ukończyła w 2010 roku, dwukrotnie prowadząc szkołę do stanowego mistrzostwa. Następnie przeniosła się na University of Michigan, gdzie cztery lata z rzędu zdobywała tytuł i otrzymała honorowe wyróżnienie od American Volleyball Coaches Association za swoją grę w 2013 roku. Podczas pobytu w Middleton, Lillard wygrała 60 kolejnych meczów konferencyjnych w latach 2005-09. Jej ojcem to Al Toon, znany zawodnik NFL.

Więcej o: