Oficjalnie: N'Gapeth ma nowy klub! Hitowy transfer gwiazdora. "Witaj w domu"

- Witaj w domu, brakowało nam tu ciebie - takimi słowami prezes Leo Shoes Modena, Catia Pedrini przywitała Earvina N'Gapetha. Kontrowersyjny siatkarz wraca do Włoch po trzyletnim pobycie w Zenicie Kazań.

Earvin N'Gapeth odchodzi z Zenita Kazań po trzech latach. W trakcie swojego pobytu w Rosji Francuz dwukrotnie zdobywał mistrzostwo, puchar i superpuchar. W 2019 roku zwyciężył także ze swoją drużyną w Lidze Mistrzów i Klubowych Mistrzostwach Świata. Ten sezon jest jednak fatalny w wykonaniu zespołu Władimira Alekny. Zenit po raz pierwszy od sezonu 2005/06 znalazł się poza pierwszą trójką ligi rosyjskiej. W dodatku odpadł także z Ligi Mistrzów po przegranym półfinale z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. 

Zobacz wideo PlusLiga. ZAKSA zagra o złoto. "Była w nas sportowa złość"

Oficjalnie: Vital Heynen zwolniony z klubu! Sensacyjna decyzjaOficjalnie: Vital Heynen zwolniony z klubu! Sensacyjna decyzja

Hitowy transfer gwiazdy siatkówki. Earvin N'Gapeth wraca do Modeny po trzech latach. 

Na oficjalnej stronie internetowej włoski klub Leo Shoes Modena poinformował, że podpisał trzyletni kontrakt ze swoim byłym zawodnikiem Earvinem N'Gapethem. Francuz grał już dla klubu z Emilii-Romanii w latach 2014-18. Zdobył w tym czasie mistrzostwo, puchar i superpuchar Włoch, a w 2018 roku odszedł do katarskiego Ar-Rajjan. 

- Brakowało nam ciebie, twojego talentu, uśmiechu i magii. W ciągu ostatniego czasu wiele się zmieniło, ale teraz z nadzieją patrzymy na kolejne sezony. Rozgrzeje cię atmosfera w naszej hali po trzech latach rosyjskiego chłodu. Chcemy wrócić do tych sukcesów, które z nami osiągałeś i na które nasz klub zasługuje. Wracamy na dobrze znaną nam drogę. Witaj w domu, Earvin - czytamy w opublikowanym oświadczeniu prezes Modeny, Catii Pedrini. 

Finałowy turniej Pucharu Polski. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:0Sensacja w finale PlusLigi. ZAKSA rozbita przez Jastrzębskiego Węgla

Więcej o: