Manchester United wydał oświadczenie ws. szokującego wywiadu Cristiano Ronaldo

Manchester United wydał w piątek oświadczenie w sprawie ostatniego wywiadu Cristiano Ronaldo. - Klub podjął odpowiednie kroki - można w nim przeczytać.

- Czuję się zdradzony przez Manchester United. Mam poczucie, że jestem wypychany z klubu i zaczęło się to już w zeszłym sezonie. Nie szanuje menedżera, bo on nie szanuje mnie - powiedział trzy dni temu Cristiano Ronaldo w wywiadzie udzielonym Piersowi Morganowi. Portugalczyk wytoczył najcięższe działa przeciwko swojemu klubowi.

Zobacz wideo Oto przyszły bramkarz reprezentacji Polski. "Ma charakter, poczucie własnej wartości"

Wielki pech Hiszpanów przed MŚ. Zmiana w kadrze na dwa dni przed mundialemWielki pech Hiszpanów przed MŚ. Zmiana w kadrze na dwa dni przed mundialem

Manchester United reaguje

W piątek Manchester United zareagował i wydał w sprawie kontrowersyjnego wywiadu krótkie oświadczenie.

 - Manchester United podjął dziś rano odpowiednie kroki w odpowiedzi na niedawny wywiad Cristiano Ronaldo. Nie będziemy komentować, dopóki ten proces nie dobiegnie końca - napisał klub na oficjalnej stronie klubowej.

Cristiano Ronaldo w tym sezonie zagrał w 16 spotkaniach (10 w podstawowym składzie). Zdobył jednak zaledwie dwa gole i miał trzy asysty. W sumie dla Manchesteru United wystąpił aż 346 razy, strzelił 145 bramek i miał 64 asyst.

Kibice SC Freiburg podczas meczu Bundesligi z Unionem Berlin, z transparentem nawołującym do bojkotu mundialu"Chodzi o to, żeby głośno krzyczeć". Bojkot a relacjonowanie mundialu [ZAKATARZENI]

Manchester United z 26 punktami zajmuje piąte miejsce w Premier League. Do prowadzącego Arsenalu traci jedenaście punktów.

Więcej o: