Królewski króciutko o odejściu piłkarza Wisły Kraków. Napisał jedno słowo

Joseph Colley nie odejdzie z Wisły Kraków do szwedzkiego IFK Norrkoping. W ostatnich dniach pojawiły się doniesienia, że oba kluby osiągnęły porozumienie ws. wypożyczenia. Spekulacje jednym słowem uciął na Twitterze prezes Wisły Jarosław Królewski.

Joseph Colley trafił do Wisły Kraków w styczniu ubiegłego roku. Były piłkarz młodzieżowych drużyn Chelsea zaliczył dobre wejście do zespołu, ale w tym sezonie nie odgrywa w nim zbyt ważnej roli i wystąpił tylko w dziesięciu meczach. Wisła ma być chętna na sprzedaż zawodnika, a w ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, że Colley zostanie wypożyczony z Wisły Kraków do IFK Norrkoping.

Zobacz wideo Tak wyglądał trening kadry pod okiem Fernando Santosa

Wisła Kraków nie otrzymała oficjalnej oferty ws. Josepha Colleya

Okazuje się, że do odejścia Colleya nie jest tak blisko, jak się wydawało. Do całej sprawy w bardzo krótki i zwięzły sposób odniósł się prezes Wisły Kraków Jarosław Królewski. Działacz skomentował tweet portalu Goal.pl, który udostępnił artykuł o wypożyczeniu 23-latka do IFK Norrkoping.

"Nie" - w tak krótki sposób Królewski odpowiedział na rzeczonego tweeta, dając do zrozumienia, że nie ma żadnego porozumienia w sprawie odejścia Colleya z Wisły Kraków.

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Kolejne informacje o przyszłości szwedzkiego piłkarza z gambijskim rodowodem przedstawiła Interia. Z informacji portalu wynika, że Wisła nie otrzymała żadnej oficjalnej transferowej dotyczącej zawodnika. Były tylko nieoficjalne sygnały, ale bez żadnych konkretnych działań, które dotarłyby do Krakowa.

Colley zdaje sobie sprawę, że nie ma większych szans aktualnie na przebicie się do pierwszego składu "Białej Gwiazdy", ale w następnych tygodniach być może pojawi się rozwiązanie całej sytuacji. Aktualnie zawodnika i Wisłę Kraków czeka przerwa związana z przerwą na mecze reprezentacji.

Do gry w I lidze krakowski zespół wróci pierwszego kwietnia spotkaniem z Chrobrym Głogów. Aktualnie Wisła zajmuje trzecie miejsce w tabeli i traci cztery punkty do miejsca premiującego bezpośrednim awansem do ekstraklasy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.