Piękny gest polskiego klubu. "Niestety". Zwrócą kibicom pieniądze

Z powodu złych warunków pogodowych odwołane zostało sobotnie spotkanie Bruk-Betu Termaliki Niecieczy z Puszczą Niepołomice. Na wyjazdowy mecz wybrała się spora grupa kibiców Puszczy, którym klub zwróci pieniądze za wyjazd, w podziękowaniu za ich zaangażowanie.

W sobotę miał odbyć się prawdziwy hit 23. kolejki I ligi. Bruk-Bet Termalica Nieciecza miała na swoim stadionie podjąć Puszczę Niepołomice. Gospodarze są niepokonani od października ubiegłego roku i zanotowali serię trzech zwycięstw z rzędu (wszystkie bez straty bramki) i w sumie sześciu w ostatnich siedmiu meczach. Dzięki tej passie Termalica jest na trzecim miejscu w tabeli. Spotkanie nie zostało jednak rozegrane z powodu złej pogodowych. Obfite opady śniegu sprawiły, że nie udało się zapewnić odpowiednich warunków do gry w piłkę. Aktualnie trwa ustalanie nowego terminu tego starcia.

Zobacz wideo Lewandowski schodzi ze sceny. Santos szuka następcy

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry GłogówTotalna miazga w polskiej I lidze. Szokujący wynik. Jest nowy lider [TABELA]

Puszcza Niepołomice podziękowała kibicom za obecność na trybunach w Niecieczy. Odda im pieniądze za wyjazd

Decyzję o odwołaniu meczu podjęto kilkanaście minut przed jego rozpoczęciem i nie mogli o niej wiedzieć kibice gości, którzy liczną grupą udali się na mecz wyjazdowy. Ich postawa doceniona przez Puszczę Niepołomice. 

"Drodzy Kibice, dziękujemy za wyjazd i Wasze wsparcie wczoraj w Niecieczy. Niestety z przyczyn od nas niezależnych, mecz nie doszedł do skutku. Chcemy jednak podziękować Wam za obecność w tak licznej grupie i pokryć koszty Waszego wczorajszego dojazdu" - poinformował klub z Niepołomic w mediach społecznościowych i poprosił kibiców o kontakt z koordynatorem ds. kontaktów z kibicami.

Kolejne spotkanie Puszcza rozegra 18 marca na własnym obiekcie przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała.

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Arka Gdynia - Wisła Kraków"Marca" pisze o polskim klubie. Z uznaniem. "Mniej ma Real Madryt"

W ostatnim czasie także drużyna z Bielska-Białej wykonała podobny gest w kierunku swoich kibiców. Wtedy jednak spotkanie się odbyło, ale Podbeskidzie poniosło wstydliwą porażkę, ulegając na wyjeździe 0:1 Skrze Częstochowa. 

Więcej o: