- Jestem zadowolony - zapewnia Michał Probierz, oceniając swój debiut w mistrzostwach Polski w golfie, który nie zakończył się awansem do rundy finałowej. Były trener polskich piłkarzy opowiada, co mu dał start, który odbył się tydzień po rozstaniu z futbolową kadrą i co go najbardziej wtedy frustrowało. Dostał też pytanie o przyszłość.
Nie było tajemnicą, że golf to wielka pasja Michała Probierza, ale zaskoczeniem i nowością dla wielu osób mógł być jego udział w mistrzostwach Polski. Niektórzy zastanawiali się, czy z powodu ostatniego burzliwego okresu związanego z piłkarską kadrą nie zrezygnuje z rywalizacji z kijem w ręce, ale tak się nie stało. Nie dotrwał jednak do ostatniego dnia zmagań. W przeciwieństwie do innego przedstawiciela futbolu w środowisku golfowym - Jerzego Dudka. Na temat tego ostatniego były selekcjoner szczerze się wypowiedział i nie zastanawiał się przy tym ani chwili.