Wielkie osłabienie reprezentacji Polski z Węgrami. To się nie może dobrze skończyć [Typy bukmacherskie 15.11]

Taśma dnia, czyli lista porad bukmacherskich na poniedziałek 15 listopada. Czy osłabiona reprezentacja Polski poradzi sobie z Węgrami?

20:45 Irlandia Północna - Włochy I Nasz typ: Włosi wygrają jednym golem

Irlandia Północna nie ma już szans na awans, za to Włosi walczą ze Szwajcarami o pierwsze miejsce, które da bezpośrednią awans na MŚ. Drużyna Roberto Manciniego nie zmarnuje szansy i wygra to spotkanie. Trzeba pamiętać, że grają w Belfaście, gdzie potwornie trudno wcisnąć choćby gola.

Zobacz wideo ANDORA - POLSKA. Przeciwnik rozbity, mamy baraże! Niepewny Szczęsny przy straconym golu

20:45 Polska - Węgry I Nasz typ: mecz zakończy się remisem, a obie drużyny strzelą gola

- Mecz z Węgrami jest istotny dla każdego z nas. Waga spotkania jest wysoka i zawodnicy o tym wiedzą. Ufam im w pełni, że osiągniemy rezultat, którego oczekujemy - stwierdził Paulo Sousa. W meczu z Węgrami, wspólną decyzją zawodników i trenera, nie zagrają Robert Lewandowski i Kamil Glik. Odpoczywać będzie też pauzujący za kartki Grzegorz Krychowiak. Bez tak ważnych zawodników Polska będzie miała kłopot, aby pokonać Węgrów. Tym bardziej, że w większości meczów tracimy gole.

Więcej treści sportowych znajdziesz na Gazeta.pl

20:45 Dania - Szkocja I Nasz typ: wygrana Danii

Dziewięć meczów i dziewięć zwycięstw, 30 strzelonych goli i tylko jeden stracony - tak kapitalnie prezentuje się bilans Duńczyków. I choć są już pewni awansu, to będą chcieli zakończyć eliminacje z kompletem zwycięstw.

20:45 Szwajcaria - Bułgaria I Nasz typ: co najmniej dwubramkowa wygrana Szwajcarów

W poprzednim meczu Szwajcarzy gładko wygrali z Bułgarią 3:1 na wyjeździe. Ostatnio pokazali się z dobrej strony w starciu z Włochami 1:1 i wciąż mogą wygrać grupę. To będzie przekonująca wygrana Szwajcarów.

Zakłady bukmacherski mogą uzależniać i są dozwolone od 18. roku życia.

Więcej o: