Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Typy i zakłady

 • Pogoń Szczecin z NK Osijek zagra z nowym logo na koszulce

  Pogoń Szczecin z NK Osijek zagra z nowym logo na koszulce

  W czwartek 29 lipca, Pogoń Szczecin powalczy o awans do 3. rundy eliminacji Ligi Konferencji UEFA. Drużyna zmierzy się z chorwackim zespołem NK Osijek. STS - największy polski bukmacher, który działa również na kilku europejskich rynkach - w porozumieniu z klubem ze Szczecina udostępnił miejsce na rękawku koszulek Fundacji Sport Twoją Szansą. Powód? Chorwackie prawo.

 • Lewandowski jednym z faworytów do zdobycia Złotej Piłki! Ale ma groźnego rywala
 • Euro 2020 - ile jeszcze zobaczymy niespodzianek?

  Euro 2020 - ile jeszcze zobaczymy niespodzianek?

  Jeszcze na początku czerwca wydawało się, że Euro 2020 będzie turniejem z wielu względów ciężkim do oglądania. Mistrzostwa rozgrywane w wielu krajach i nietypowy harmonogram lig w pandemicznym sezonie miały dać o sobie znać w postaci mniejszej motywacji i słabszej kondycji fizycznej piłkarzy. Nic z tych rzeczy. Turniej rozkręca się z każdym dniem, a w 1/8 zobaczyliśmy aż 30 goli i 4 dogrywki. Czy z takiego obrotu spraw cieszą się firmy bukmacherskie?

 • Kibice prognozują zwycięstwo Polski ze Szwecją!

  Kibice prognozują zwycięstwo Polski ze Szwecją!

  Nastroje polskich kibiców podczas Mistrzostw Europy są jak rollercoaster z najlepszych parków rozrywki. Naprzemienne optymizm i pesymizm znakomicie oddają atmosferę wokół kadry. Świadomość przyzwoitego potencjału piłkarskiego i nadzieje, przeplatają się z potknięciami na boisku i rezygnacją. Dziś jesteśmy jednak w tym przyjemniejszym punkcie i 88% zakładów sportowych zawieranych jest na zwycięstwo Polski.

 • STS na kolejne cztery lata z Jagiellonią Białystok

  STS na kolejne cztery lata z Jagiellonią Białystok

  STS - największy bukmacher w Polsce - przedłużył umowę sponsorską z Jagiellonią Białystok. Nowy kontrakt będzie obowiązywał przez kolejne cztery sezony, czyli do czerwca 2025 roku. W pierwszym roku jego trwania STS pozostanie sponsorem głównym "Jagi", z którą jest związany od 2017 roku.

 • Natychmiastowa reakcja na możliwość "ustawienia" meczu na Euro 2020
 • Polska bez złudzeń w meczu z Hiszpanią. Minimalne szanse [Typy bukmacherskie]
 • Polacy nie przestają emocjonować się ME!

  Polacy nie przestają emocjonować się ME!

  Polscy kibice dzielą się obecnie na kompletnie zaskoczonych porażką z niżej notowaną Słowacją i tych przyzwyczajonych do rozgrywania przez Biało - czerwonych wyłącznie trzech meczów na dużych turniejach. Mimo zmiany nastrojów mecz z Hiszpanią jest obstawiany jeszcze chętniej niż spotkanie z naszymi południowymi sąsiadami.

 • Niespodziewany bohater reprezentacji Polski przesądzi o zwycięstwie? [Typy bukmacherskie]
 • Lewandowski powalczy o króla strzelców? Bukmacherzy wskazują faworytów