Grzegorz Krychowiak odejdzie z PSG? Chce go Lokomotiw Moskwa

Lokomotiw Moskwa prowadzi zaawansowane rozmowy z Paris Saint Germain dotyczące wypożyczenia Grzegorza Krychowiaka - donosi Stefano Conforti, dziennikarz zajmujący się rosyjską piłką. W zespole mistrza Rosji występuje Maciej Rybus.

Prawdopodobnie pomocnik reprezentacji Polski chciałby zapomnieć o dwóch minionych sezonach. Po udanym Euro 2016 i wygraniu Ligi Europy z Sevillą trafił do PSG. W Paryżu był głównie rezerwowym, więc w sezonie 2017/18 udał się na wypożyczenie do West Bromwich Albion. W Anglii grał częściej, ale jego zespół głównie przegrywał i ostatecznie spadł z ligi.

Grzegorz Krychowiak wrócił do PSG, ale tam nie ma szans na regularną grę dlatego najprawdopodobniej opuści zespół. Chętnych na kupno Polaka wciąż nie ma, ale znalazł się klub, który by go wypożyczył. 

Lokomotiw to mistrz Rosji. W Moskwie na co dzień gra Maciej Rybus, kolega Krychowiaka z reprezentacji. Kto byłby rywalem Polaka o miejsce w składzie? 21-letni Dmitri Barinov oraz dziesięć lat starszy Dmitri Tarasov, reprezentant Rosji.

Legia oficjalnie ogłasza kolejny transfer. Carlitos nową gwiazdą mistrzów Polski

Cristiano Ronaldo a Juventus. Czy Real Madryt faktycznie może sprzedać swoją supergwiazdę do Włoch?

Więcej o: