Sara Boruc ostro o WAGs. Wbiła szpilę Annie Lewandowskiej?

Sara Boruc niedawno wydała swój pierwszy krążek zatytułowany "Love on your own". Chwilę później wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego. Jej słowa o WAGs są naprawdę mocne. Czy Anna Lewandowska się na nią nie obrazi?

Sara Boruc wydała płytę 

Marzeniem Sary Boruc od zawsze było zostanie piosenkarką. W pewnym momencie gwiazda postanowiła zrealizować to marzenie i niedawno wydała swoją pierwszą płytę "Love on your own". Krążek okazał się w sieci prawdziwym hitem. W jednej z piosenek "Pink skies" poza wokalem Sary Boruc możemy także usłyszeć Artura, który zaskoczył wszystkich. Chyba nikt się nie spodziewał, że były bramkarz reprezentacji ma aż tak świetny głos. 

 

Niedługo trzeba było czekać, żeby Kuba Wojewódzki zaprosił na swoją kanapę gwiazdę. Sara po udzieleniu wywiadu w swoich social mediach pisała o tym, że mieli z Kubą rozmawiać o płycie, ale wyszło jak wyszło i o płycie było niewiele. No właśnie, Sara powiedziała coś o WAGs co niekoniecznie może im się spodobać. Co takiego? 

Sara Boruc zaprosiła do współpracy swojego męża. Artur Boruc zaśpiewał na płycie

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Sara Boruc u Kuby Wojewódzkiego mówi o WAGs

Sara na początku wspomniała o tym, że przez długi czas nie była ulubienicą mediów i większość twierdziła, że jest utrzymanką męża. 

Długo nie byłam ulubienicą polskich mediów, ale to się ostatnio zmieniło. Założyłam firmę biżuteryjną, która nie powstała znikąd i świetnie prosperuje. No i wydałam płytę - mówiła. 
 

Anna Lewandowska jedną z najbogatszych Polek według rankingu "Wprost". Jaki ma majątek?

Kuba Wojewódzki nie omieszkał się zapytać również o to, która z żona piłkarzy realizuje się najbardziej poza mężem. Wtedy Sara zamilkła. Wojewódzki ciągnął temat i zapytał: 

Dlaczego nie odpowiedziałaś: Anna Lewandowska? 

Sara tym razem postanowiła odpowiedzieć: 

Bo powiedziałeś, poza mężem. Uważam, że żadna z nas nie może o sobie powiedzieć, że byłaby tam, gdzie jest, gdyby nie mąż. Dziewczyny też mają tego świadomość. To na pewno dużo ułatwia i otwiera wiele drzwi. Nie ma w tym nic złego. Po to jesteśmy razem, żeby sobie pomagać i się wspierać.

Czy tą odpowiedzią Sara wbiła szpilę Annie Lewandowskiej, która ostatnio powiedziała: 

Pieniądze nie spadły mi z nieba.

Co o tym myślicie? 

Anna Lewandowska nie umie języka angielskiego? Obserwatorka wytyka jej błędy: 'Oczy bolą'

Anna Lewandowska teraz i 10 lat temu "Wory pod oczami są, nos skrzywiony dalej jest"

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA