Anna Lewandowska jest w ciąży? Na Instagramie pojawił się tajemniczy wpis

Anna Lewandowska w zeszłym tygodniu świętowała swoje 30 urodziny. Żona Roberta Lewandowskiego opublikowała na Instagramie post z podziękowaniami za wszystkie życzenia, a także podsyciła plotki o kolejnej ciąży. Trenerka chce nam coś powiedzieć?

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Anna Lewandowska skończyła 30 lat 

Robert Lewandowski składa słodkie życzenia Annie Lewandowskiej na Instagramie. Cudo!

Anna Lewandowska przyszła na świat 7 września 1988 roku w Łodzi. Przez wiele lat była czołową zawodniczką kadry narodowej karate. Jest multimedalistką mistrzostw Polski, a także wielokrotną mistrzynią mistrzostw Europy i świata. Od kilku lat jest również żoną jednego z najlepszych piłkarzy na świecie Roberta Lewandowskiego, a także mamą małej Klary, która przyszła na świat 4 maja 2017 roku. Anna Lewandowska top kobieta biznesu, czego się nie dotknie przynosi jej kolejne zyski. Trenerka ma takie marki jak: Foods by Ann, Baby by Ann, Healthy Center by Ann, aplikacje Diet&Training by Ann, a także wydaje książki i płyty treningowe. Na Instagramie obserwuje ją prawie 2 miliony fanów i to właśnie tam w miniony weekend pojawił się tajemniczy wpis. 

 

30 faktów z życia Anny Lewandowskiej na trzydziestkę. Pewnych rzeczy o niej nie wiecie

Anna Lewandowska w ciąży? 

Przypomnijmy, że wiadomością o pierwszej ciąży Anna Lewandowska nie pochwaliła się nigdzie. Zrobił to za nią Robert Lewandowski, kiedy to 6 grudnia 2016 roku podczas meczu Ligi Mistrzów strzelił bramkę na 1:0 z Atletico Madryt. To właśnie wtedy Robert włożył pod koszulkę piłkę, a także kciuk do ust ogłaszając całemu światu, że już wkrótce zostanie ojcem. Jak się później okazało Anna Lewandowska wtedy była już w jakimś piątym miesiącu ciąży. Czy tym razem gwiazda postanowiła sama ogłosić taką wiadomość poprzez social media? 

 

Anna i Robert Lewandowscy przekazali ogromną kwotę na Centrum Zdrowia Dziecka. Para otworzyła klinikę rehabilitacji

Tajemniczy wpis na Instagramie Lewandowskiej 

Zacznijmy od początku. Na Instagramie Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym trzyma złote balony, a pod nim podpis: 

Dziękuję wszystkim za piękne życzenia! I właśnie dlatego urodziny są takie fajne...Bo przypominamy sobie swoje mocne strony, Bo dostajemy setki życzeń, które motywują nas do działania,Bo wiemy ile osób jest z Tobą i dobrze Ci życzy Bo wiesz, że warto robić to co robisz. Patrząc na wszystkie życzenia najczęściej powtarzały się: zdrowia, tyle energii i motywacji co zawsze, setki kopniaków, miłości i gromadki dzieci ... będę zdrowa, obiecuję więcej projektów, będę kochać, a dzieci ... 
 

Skupmy się na ostatnich słowach Anny Lewandowskiej "a dzieci", a tuż po tych słowach emotikonka, która może dać nam do myślenia. Choć trenerka nie powiedziała wprost, że spodziewa się dziecka to możemy wnioskować, że z pewnością będzie się starać o rodzeństwo dla małej Klary.

Do tej pory również Robert Lewandowski nie odniósł się do tych słów. Jest jednak pewien sposób żeby się o tym przekonać. Prawdopodobnie tak jak w przypadku pierwszej ciąży Lewandowski będzie chciał się pochwalić faktem, że zostanie ojcem podczas meczu. To tradycja wśród piłkarzy, której rzeczywiście bardzo się przestrzega, dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak oglądać wszystkie mecze Bayernu Monachium. Wtedy możecie być pewni, że o ciąży dowiecie się jako pierwsi.

Więcej o: