Anna Lewandowska teraz i 10 lat temu "Wory pod oczami są, nos skrzywiony dalej jest"

Anna Lewandowska wydała nowy kalendarz Healthy year by Ann. Pod postem pojawiły się komentarze, że trenerka na zdjęciu ma wory pod oczami. Chwilę później na Instagramie pokazała zdjęcie sprzed 10 lat. Bardzo się zmieniła?

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Anna Lewandowska przeszła metamorfozę 

Robert Lewandowski wtulony w Klarę. Widać, że dziewczynka to córeczka tatusia

Anna Lewandowska nie wygląda tak jak kiedyś, nie można temu zaprzeczyć. Zresztą każda z gwiazd przeszła jakąś metamorfozę. Trenerka co chwila musi mierzyć się z komentarzami, że ingerowała w swój wygląd. Teraz postanowiła zestawić ze sobą dwa zdjęcia, na których dokładnie widać co się zmieniło. Czy pomógł jej w tym chirurg plastyczny? 

Anna Lewandowska 10 lat temu i terazAnna Lewandowska 10 lat temu i teraz www.instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska przyznała się do tego, że rzeczywiście ingerowała w swój wygląd, ale tylko poprzez aparat ortodontyczny. Zmiana widoczna jest gołym okiem. Co z nosem? Trenerka mówi, że do dziś ma krzywy nos, bo w końcu przez większość swojego życia trenowała karate. 

Nie da się ukryć, że dobrą zmianą w wyglądzie Anny Lewandowskiej jest świetnie dobrana fryzura, ale jak widać na zdjęciu sprzed 10 lat nie zawsze tak było. 

Anna i Robert Lewandowscy cieszą się jak małolaci. Czy to ich najlepsze zdjęcie?

Anna Lewandowska po urodzeniu dziecka wygląda świetnie

Anna Lewandowska zdradziła 10 rad na pozytywne nastawienie

Patrząc na metamorfozę Anny Lewandowskiej, którą sama opublikowała warto też zwrócić uwagę na to, jak jej ciało się zmieniło na przestrzeni lat. Biorąc pod uwagę fakt, że żona Roberta Lewandowskiego przez wiele lat była czołową zawodniczką kadry narodowej w karate możemy stwierdzić, że jako sportowiec zawsze była w świetnej formie. Ponad rok temu trenerka została mamą. Bardzo szybko udało jej się wrócić do świetnej formy po ciąży. Z pewnością jest to zasługa racjonalnego odżywiania, a także regularnych treningów. Patrząc jednak na jej zdjęcia teraz nie da się nie zauważyć, że Anna Lewandowska jest bardziej umięśniona i po prostu szczuplejsza. Nad jej obecną formą zachwycają się media i fani i chyba nikogo to nie dziwi. 

 

A waszym zdaniem kiedy wyglądała lepiej? 

Anna Lewandowska stworzyła aplikację Diet&Training by Ann. Liczba pobrań? Ogromna!

Więcej o: