Artur Boruc i Kamil Grosicki imprezują w Londynie. Były z nimi seksowne żony (Instagram)

Miniony weekend Artur Boruc z żoną i Kamil Grosicki z żoną spędzili wspólnie w Londynie. Przyjaciele pochwalili się wspólnym zdjęciem na Instagramie, ale coś na tej fotce nie gra.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Artur Boruc i Sara Boruc imprezują w Londynie z Kamilem i Dominiką Grosicką

Robert Lewandowski śpiewa dla Anny Lewandowskiej "Jestem wolny tylko z nią" 

O tym, że Artur Boruc przyjaźni się z Kamilem Grosickim wiemy nie od dziś. To nie pierwsza wspólna impreza przyjaciół, która została uwieczniona na fotce. Również żona Artura, Sara Boruc przyjaźni się z żoną Kamila, Dominiką Grosicką. 

W wywiadzie dla Myfitness.pl Dominika kiedyś powiedziała, że jest jej przykro, że Artura i Sary nie ma już w kadrze, bo jednak byli oni ze sobą zżyci. 

Jak widać przyjaciele nadal uwielbiają spędzać ze sobą czas i tak miniony weekend spędzili razem, bez dzieci w Londynie. 

 

Anna Lewandowska szczęśliwa po meczu Roberta Lewandowskiego, ale fani nie zostawili na nich suchej nitki

Dominika Grosicka przytula się z mężem, obok stoi uśmiechnięta Sara Boruc, a Artur? No właśnie, były bramkarz reprezentacji Polski stoi z tyłu z krzesłem w ręku. Artur Boruc podpisał zdjęcie tak:

Czasami masz wszystkiego dosyć

Co oczywiście miało być żartem. 

Fani od razu podchwycili dowcip i nazwali go mistrzem drugiego planu. Inni z kolei zauważyli, że Kamilowi Grosickiemu się trochę przytyło:

Grosik na masie

Też to widzicie? 

Szczupła Sara Boruc kręci nowy teledysk z seksowną siostrą. Będzie kolejny hit?

Liga Narodów rusza we wrześniu 

Choć Artura Boruca już nie zobaczymy w bramce polskiej reprezentacji, to Kamil Grosicki pewnie znajdzie swoje miejsce na boisku. Już za kilka tygodni ruszają eliminacje Ligi Narodów, a także mecze towarzyskie reprezentacji Polski. 

Pierwszy mecz z Włochami 7 września o godz. 20:45. To będzie pierwszy sprawdzian dla nowego selekcjonera Jerzego Brzęczka

Ile kosztują reklamy podczas meczów reprezentacji Polski. Znamy cennik

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ