30 faktów z życia Anny Lewandowskiej na trzydziestkę. Pewnych rzeczy o niej nie wiecie

Anna Lewandowska dziś kończy 30 lat! Choć trenerka świętowała wspólnie z Robertem Lewandowskim tydzień temu, to z pewnością może liczyć jeszcze na inne niespodzianki. Jedną z nich będzie nasze 30 faktów z jej życia. Niektóre mogą was zaskoczyć.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Anna Lewandowska kończy 30 lat 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętują urodziny. Na przyjęciu tłumy gwiazd

Anna Lewandowska przyszła na świat dokładnie 7 września 1988 roku. Co ciekawe, Robert Lewandowski jest starszy od niej tylko o trzy tygodnie. Para niedawno wspólnie świętowała swoje urodziny, choć Anna Lewandowska tak naprawdę dopiero dziś kończy 30 lat. 

 

Anna Lewandowska. 30 faktów z życia 

1. Jej ciotka, a dokładnie cioteczna babka ze strony matki, była w czasie drugiej wojny światowej akuszerką w obozie koncentracyjnym Auschwitz. 

2. Anna Lewandowska ma młodszego brata Piotra Stachurskiego, który na co dzień zajmuje się scenografią. Co ciekawe, piękne aranżacje na zdjęciach Anny Lewandowskiej to jego zasługa.

3. Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek karate w Polsce. Na swoim koncie ma m.in. trzy medale mistrzostw świata i sześć mistrzostw Europy, a także jest multimedalistką mistrzostw Polski. 

4. Anna Lewandowska poznała Roberta Lewandowskiego 11 lat temu na obozie integracyjnym warszawskiego AWF-u. W tamtym okresie nie miała najlepszego zdania o piłkarzach, a mimo to już po krótkim czasie stała się z Robertem Lewandowskim nierozłączna.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach zaskoczyli swoje mamy

5. Anna Lewandowska jest prawdziwą bizneswoman. Poza blogiem Healthy Plan by Ann ma takie marki jak: Foods by Ann, Baby by Ann, Healthy Center by Ann, aplikację Diet&Training by Ann, a także organizuje obozy sportowe, wydaje książki i płyty treningowe.

6. Anna Lewandowska jest prezesem Olimpiad Specjalnych, a także mocno angażuje się w pomoc innym. Niedawno wspólnie z Robertem Lewandowskim przekazała pól miliona złotych na Centrum Zdrowia Dziecka. 

7. Trenerka pasjonuje się fotografią. Niejednokrotnie mogliśmy zobaczyć, jak sama tworzy zdjęcia na bloga i instagram.

Anna i Robert Lewandowscy nie chcieli prezentów, a pieniądze. Wszystko przekazali na Centrum Zdrowia Dziecka

8. Lewandowska ma 168 cm wzrostu.

9. Anna Lewandowska sama nie pochwaliła się informacją o ciąży, ale zrobił to za nią Robert Lewandowski podczas słynnej cieszynki, kiedy to po strzelonym golu włożył piłkę pod koszulkę i kciuk do buzi podczas meczu z Atletico Madryt. Stało się to 6 grudnia 2016 roku. 

10. Annę Lewandowską do działania najbardziej motywuje mała Klara, co wielokrotnie podkreślała w wywiadach i postach na Instagramie.

11. Dzień Anna Lewandowska zaczyna od wypicia szklanki wody z cytryną.

12. Obowiązkowym elementem w torebce Anny Lewandowskiej jest jedzenie, a dokładniej zdrowa przekąska. Trenerka ma wtedy pewność, że zadba o swój organizm w każdym momencie.

13. Pierwszą pracę podjęła w wieku 15-16 lat, kiedy to była pomocą trenera karate na obozach z dziećmi.

Anna i Robert Lewandowscy przekazali ogromną kwotę na Centrum Zdrowia Dziecka. Para otworzyła klinikę rehabilitacji

14. Pierwsze pieniądze, które zarobiła w większości oddała mamie. Było to 400 zł stypendium sportowego, z czego zostawiła sobie 100 zł.

15. Anna Lewandowska nie chciała zostać sportowcem, a operatorem filmowym. Gwiazda miała plan, żeby pójść na łódzką filmówkę.

16. Pieniądze głównie inwestowała w siebie. Anna Lewandowska ukończyła dwa fakultety (manager sportu i specjalista ds. żywienia), a także ma około 60 certyfikatów – zarówno sportowych, jak i z zakresu dietetyki.

17. Najważniejszą zasadą, którą kieruje się w życiu Anna Lewandowska jest lojalność.

18. Anna Lewandowska urodziła się w 7 września 1988 w Łodzi.

19. Anna Lewandowska jest fanką polskiego hip-hopu. Niedawno wspólnie z Robertem Lewandowskim śpiewali piosenkę Quebonafide.

20. Anna Lewandowska przyjaźni się ze swoimi współpracownikami. Większość trenerów z Healthy Teamu trenowało z nią karate.

21. Kiedy poznała się z Robertem Lewandowskim była blondynką. Ostatecznie trenerka zdecydowała się na brązowe włosy z delikatnymi refleksami.

22. Robert Lewandowski oświadczył się Annie Lewandowskiej w 2011 roku na Malediwach.

23. Anna Lewandowska od kilku lat związana jest z marką Calzedonia i Nike, a w tym roku również z wodą Kinga Pienińska.

24. Anna Lewandowska nie tylko dba o dietę Roberta Lewandowskiego, ale również innych reprezentantów, w tym np. Karola Linettego, na co dzień grającego we włoskiej Serie A.

Robert Lewandowski. 30 faktów z życia na 30-ste urodziny

25. Trenerka na co dzień, mieszkając w Niemczech posługuje się głównie językiem angielskim, ale jak przyznała w jednym z wywiadów bardzo dużo rozumie po niemiecku.

26. Anna Lewandowska uwielbia trenować na świeżym powietrzu w Englischer Garten w Monachium.

27. Koledzy Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium, kiedy Anna Lewandowska piecze mu jakieś fit ciasta, podbierają mu je i się nimi zachwycają.

28. Anna Lewandowska w programie Kuby Wojewódzkiego przyznała, że miała czterokrotnie złamany nos, przez co czasem zdarza jej się chrapać. 

29. Żona Roberta Lewandowskiego trenowała karate przez 18 lat, karierę zawodową zakończyła w 2016 roku. 

30. Anna Lewandowska jest najpopularniejsza Polką na Instagramie. W sieci obserwuje ją już prawie 2 miliony fanów. 

Annie Lewandowskiej życzymy 100 lat! 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.