Robert Lewandowski składa słodkie życzenia Annie Lewandowskiej na Instagramie. Cudo!

Anna Lewandowska dziś kończy 30 lat! Jej mąż Robert Lewandowski postanowił złożyć jej słodkie życzenia na Instagramie. Niestety para dziś nie będzie wspólnie świętować, bo kapitan reprezentacji Polski zagra dziś w Lidze Narodów z Włochami o 20:45.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Anna Lewandowska skończyła 30 lat 

30 faktów z życia Anny Lewandowskiej na 30-ste urodziny. Pewnych rzeczy o niej nie wiecie

Trenerka dziś kończy 30 lat! Choć wspólnie z Robertem Lewandowskim świętowali już jakiś czas temu to, oficjalnie Anna Lewandowska stała się 30-stką dzisiaj. Gwiazda uważana jest za jedną z najbardziej wpływowych gwiazd w Polsce. Zarabia miliony na swoich biznesach takich, jak Foods by Ann, Baby by Ann czy Healthy Center by Ann, a oprócz tego od ponad roku spełnia się również jako mama. 

Na Instagramie w dniu swoich urodzin pochwaliła się zdjęciem z mamą, a w poście dziękuje jej za te 30 lat swojego życia. 

 

Robert Lewandowski z żoną świętowali 30-stkę. Mateusz Borek opowiada o kulisach imprezy

Robert Lewandowski czule o żonie 

Robert Lewandowski świętuje urodziny. Anna Lewandowska napisała czułe życzenia

Przypomnijmy, że trzy tygodnie temu to Anna Lewandowska wrzuciła na instagram wzruszający wpis z życzeniami dla kapitana reprezentacji Polski. Tym razem to samo zrobił Robert Lewandowski w dniu urodzin żony. Co napisał? 

Jesteś moją miłością, moją inspiracją, moim wzorem do naśladowania i najbliższą przyjaciółką. Podziwiam Cię za to, kim jesteś. Jesteś piękna, mądra i dobra, dałaś mi siłę, motywację i chęć do działania. Życzę Ci wszystkiego najlepszego kochanie. – napisał piłkarz

Do słodkiego podpisu wrzucił zdjęcie, na którym para wtula się w swoich ramionach. 

 

Fani również zachwycają się tym co napisał Robert. W komentarzach piszą: 

To jest najlepszy prezent usłyszeć takie słowa od swojego mężczyzny.
Wasza miłość, szacunek, wiara w siebie nawzajem. Godne naśladowania.

My również Annie Lewandowskiej życzymy wszystkiego najlepszego! 

Robert Lewandowski. 30 faktów z życia na 30-ste urodziny

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ