Robert Lewandowski hipsterem? Fani: "Wyżej te skarpetki podciągnij"

W rankingach na najlepiej ubranego Polaka, Robert Lewandowski z pewnością mógłby znaleźć się w czołówce. Kapitan reprezentacji Polski wrzucił na Instagram zdjęcie nowej stylizacji, a fani zachwyceni, choć na co dzień piłkarz się tak nie ubiera. Odważnie?

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Robert Lewandowski został hipsterem? 

Robert Lewandowski z żoną świętowali 30-stkę. Mateusz Borek opowiada o kulisach imprezy

Prawdopodobnie w Paryżu czy Nowym Jorku Robert Lewandowski dzięki tej stylizacji mógłby zrobić karierę jako bloger modowy. Nie każdy jest na tyle odważny żeby ubrać się, jak kapitan reprezentacji Polski, no może poza Grzegorzem Krychowiakiem, który uwielbia modę. 

W takim wydaniu, w jakim na Instagramie zaprezentował się Robert Lewandowski jeszcze go nie widzieliśmy. Napastnik Bayernu Monachium połączył ze sobą wysokie białe skarpetki i srebrne buty. Do tego założył krótkie jeansowe szorty, białą bluzę popularnej marki Off White, złoty zegarek na czarnym pasku, zerówki i czapkę z daszkiem. 

Nie da się ukryć, że Robert wygląda dobrze, zresztą fani w komentarzach również pisali, że Grzegorz Krychowiak mógłby się od niego uczyć. 

 

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach zaskoczyli swoje mamy

Zdjęcie skomentowała także Anna Lewandowska, która napisała:

Tęsknimy <3

"Wyglądasz jak Adam Małysz" - komentują fani 

Oczywiście Robert Lewandowski wrzucając taką stylizację do sieci musiał liczyć się z tym, że niektórzy z jego obserwatorów będą go krytykować. Okazuje się, że większość z fanów nie wylewa na niego hejtu, a szuka podobieństwa wśród innych sportowców i gwiazd. 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętują urodziny. Na przyjęciu tłumy gwiazd

Niektórzy z komentujących porównywali Lewandowskiego do Adama Małysza, inni do Jankesa (prezentera radiowego), czy Harrego Pottera. 

A wam kogo przypomina na tym zdjęciu? 

Robert Lewandowski nie może się doczekać startu Bundesligi "Kiedy zdajesz sobie sprawę, że to już w piątek"

Więcej o: