Robert Lewandowski świętuje urodziny. Anna Lewandowska napisała czułe życzenia

Robert Lewandowski 21 sierpnia 2018 roku kończy 30 lat. Z tej okazji Anna Lewandowska napisała dla męża rozczulające, pełne miłości życzenia. Fani w komentarzach również dołączyli się do życzeń.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Robert Lewandowski. 30 faktów z życia na 30-ste urodziny

Plotki na temat kryzysu w małżeństwie Lewandowskich

Tuż po klęsce polskiej reprezentacji na mundialu w Rosji, pojawiło się mnóstwo plotek na temat rzekomego kryzysu w małżeństwie Lewandowskich. Ostatnie zachowanie pary, zdjęcia oraz wpisy ostatecznie rozwiewają wszelkie wątpliwości na temat kryzysu.

 

Romantyczne życzenia dla Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski to jeden z najsławniejszych, polskich sportowców, którego talent doceniany jest nie tylko w Polsce, ale też na świecie. 21 sierpnia obchodzi swoje 30-ste urodziny. Z tej okazji Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie ich wspólne zdjęcie oraz rozczulające życzenia urodzinowe w dwóch językach. 

Dla Niego są te pocałunki. @_rl9... można być świetnym sportowcem, ale i tak najważniejsze jest to jakim się jest Człowiekiem, a On jest najlepszym jakiego znam. Jest wspaniałym Mężem i Ojcem, który gdziekolwiek jest, zawsze tęskni za Rodziną. Jest wyjątkowym mężczyzną, prawdziwym oparciem, najlepszym Przyjacielem. I zależy mu na dobroci, spełnieniu, zdrowiu i radości. Dziś ma urodziny, do tego 30-te!Ty wiesz Kochanie... Kocham całym sercem - napisała trenerka.

Robert Lewandowski śpiewa dla Anny Lewandowskiej "Jestem wolny tylko z nią"

 

Jak Robert Lewandowski będzie świętować swoje urodziny? 

Robert Lewandowski świętować będzie swoje urodziny dopiero we wrześniu, podczas zgrupowania przed Ligą Narodów, kiedy to wszyscy koledzy z drużyny będą się mogli wspólnie spotkać. Jak donosi magazyn Flesz, Lewy dostanie tradycyjny tort urodzinowy, a z Wojciechem Szczęsnym oraz Kamilem Grosickim uda się na kolację.

Robert Lewandowski zamienił piłkę na worek bokserski. Tak rozładowuje emocje po mundialu?

 
Więcej o: