Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach zaskoczyli swoje mamy

W miniony weekend Robert Lewandowski i Anna Lewandowska hucznie obchodzili swoje 30 urodziny (choć trenerka kończy 30 lat dopiero we wrześniu). Najpopularniejsza para sportowców w wyjątkowy sposób podziękowała swoim mamom.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Robert Lewandowski skończył 30 lat 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętują urodziny. Na przyjęciu tłumy gwiazd

Robert Lewandowski od kilku dni jest już 30-latkiem. Piłkarz i Anna Lewandowska w minioną sobotę wyprawili huczną imprezę w Warszawie. Na przyjęciu nie zabrakło znajomych i gwiazd z polskiego show-biznesu. Wspólnie z solenizantami bawili się m.in. Zosia Ślotała Sławomir Peszko, Martyna Wojciechowska, Kuba Wojewódzki, Mateusz Borek czy Andrzej Wrona.

Całe przyjęcie udało się zachować w tajemnicy aż do samego końca. 

 

Robert Lewandowski zasypany życzeniami z okazji 30-stki. Czego mu życzyli znajomi?

Robert Lewandowski dziękuje za wszystkie życzenia 

Robert Lewandowski nie krył wzruszenia po sobotniej imprezie. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie pod którym napisał. 

To była piękna noc. Dostaliśmy to co bezcenne - radość naszych przyjaciół i rodziny. Wszystkim Wam dziękujemy za Wasze wielkie serca <3
 

Dużą uwagę mediów przykuwała także krótka, złota sukienka Anny Lewandowskiej, w której trenerka tej nocy prezentowała się obłędnie. Również Robert Lewandowski wyglądał nieco inaczej. To zasługa dłuższego zarostu kapitana reprezentacji Polski. 

Robert Lewandowski. 30 faktów z życia na 30-ste urodziny

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska dziękują swoim mamom 

Na imprezie urodzinowej nie zabrakło także pięknych momentów. Robert Lewandowski i Anna Lewandowska oczywiście na swoje urodziny zaprosili mamy. To one często im pomagają przy wychowywaniu małej Klary. 

Tego dnia power couple podziękowała im w szczególny sposób na scenie wręczając ogromne bukiety kwiatów. 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wręczają kwiaty mamomAnna Lewandowska i Robert Lewandowski wręczają kwiaty mamom www.instagram.com/_rl9

Robert Lewandowski nie może się doczekać startu Bundesligi "Kiedy zdajesz sobie sprawę, że to już w piątek"

Więcej o: