Robert Lewandowski kończy 30 lat! Wiemy jak będzie świętować zmianę kodu na trójkę z przodu

Robert Lewandowski 21 sierpnia kończy 30 lat. Czy w tym roku tort będzie z glutenem? Co przygotowała dla kapitana reprezentacji Polski Anna Lewandowska?

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Robert Lewandowski kończy 30 lat 

Robert Lewandowski śpiewa dla Anny Lewandowskiej "Jestem wolny tylko z nią"

Robert Lewandowski urodził się 21 sierpnia 1988 roku w Warszawie. Od lat uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy w Polsce, ale także na świecie. Dziś szczególny dzień dla kapitana reprezentacji Polski, bo zmiana kodu na trójkę z przodu. Robert Lewandowski ma kochającą żonę i córkę, a także przyjaciół z reprezentacji, którzy zdradzili co dla niego przygotowali. 

Świętowanie 30-tych urodzin Roberta Lewandowskiego przez kolegów z reprezentacji zostało przełożone na wrzesień. Dlaczego? Bo dopiero wtedy będą wszyscy mogli się wspólnie spotkać podczas zgrupowania przed meczami Ligi Narodów. 

Anna Lewandowska szczęśliwa po meczu Roberta Lewandowskiego, ale fani nie zostawili na nich suchej nitki

Jak donosi magazyn Flesz Robert Lewandowski dostanie klasyczny tort, a z bliższymi przyjaciółmi czyli Wojciechem Szczęsnym i Kamilem Grosickim uda się na kolację. 

Dostanie od kolegów z drużyny tradycyjny tort. A z najbliższymi kolegami, czyli Wojtkiem Szczęsnym i Kamilem Grosickim zrobią wypad do restauracji. Ale to będzie bardziej kolacja niż impreza.
 

Co Anna Lewandowska da Robertowi Lewandowskiemu? 

Anna Lewandowska biega z wózkiem. Fanka: "Wybiła się dzięki mężowi i gwiazdorzy". Trenerka odpowiedziała

Póki co żona Roberta Lewandowskiego milczy i w jej social mediach nie mogliśmy zobaczyć nawet najmniejszej zapowiedzi tego co szykuje dla swojego męża na 30 urodziny. 

 

Śniadanie do łóżka? Bezglutenowy tort? Więcej kulek mocy? A może coś jeszcze innego? Tego jeszcze nie wiemy. 

Niemniej jednak życzymy Robertowi Lewandowskiemu dalszych sukcesów i szczęścia! 

Cristiano Ronaldo dba o formę w Juventusie. Trenuje nawet w niedzielę

Więcej o: