Cristiano Ronaldo dba o formę w Juventusie. Trenuje nawet w niedzielę

Cristiano Ronaldo przez wielu uznawany jest za najlepszych zawodników w świecie futbolu. Jednak talent dla niego to nie wszystko. CR7 pracuje nad swoją formą każdego dnia. Ostatnio pokazał, jak trenuje po transferze do klubu Juventus.

Cristiano Ronaldo szuka domu w Turynie. Znajdzie coś odpowiedniego dla siebie?

Cristiano Ronaldo i jego dążenie do perfekcyjnej formy

Cristiano Ronaldo dba o swoje ciało oraz muskulaturę od najmłodszych lat, a regularne treningi na stałe wpisane są w jego codzienny grafik. Już jako młody chłopak po kryjomu wymykał się na siłownię aby trenować, nie zważając na zalecenia trenerów. Jego uparte dążenie do perfekcji sprawiło, że dziś Cristiano może pochwalić się najlepszą sylwetką wśród piłkarzy na całym świecie.

 

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Cristiano Ronaldo promuje swoje hotele. Ile kosztuje noc u Portugalczyka?

Jak Cristiano Ronaldo dba o swoje ciało?

Cristiano Ronaldo uznawany za maszynę stworzoną do odnoszenia sukcesów. Nie można jednak zapomnieć, że stoi za tym mnóstwo pracy, poświęceń oraz wyrzeczeń pilkarza, ale także sztab ludzi, którzy równie ciężko, jak on pracują na formę zawodnika Juventusu. Jednym z kluczowych treningów piłkarza jest - pływanie. Ronaldo pływa każdego dnia przynajmniej przez 20 minut. Do swojego treningu używa również maszyny NASA, dzięki której może biegać, wykonując trening cardio w stanie zmniejszonej grawitacji, jednocześnie nie obciążając przy tym swoich stawów. Mimo wszystko podstawą jego treningów jest trening siłowy oraz kondycyjny.

 

Kiedy inni odpoczywają, Cristiano Ronaldo trenuje

Ostatnio, CR7 na swoim Instagramie opublikował zdjęcie prosto z siłowni. Na fotografii widać piłkarza Juventusu, który wykonuje trening cardio na rowerku stacjonarnym.

Dobrej niedzieli - napisał Ronaldo pod zdjęciem.

Jak widać, kiedy inni odpoczywają, Cristiano Ronaldo nieustannie trenuje, pracując na swój sukces. 

Zdjęcia Cristiano Ronaldo na liście top 5 najpopularniejszych na Instagramie w historii aplikacji

 
Więcej o: