Anna Lewandowska czule całuje swoją małą przyjaciółkę. Klara rośnie jak na drożdżach

Anna Lewandowska do tej pory nie pokazała, jak wygląda jej córeczka Klara w całej okazałości, ale po najnowszych zdjęciach możemy stwierdzić, że dziewczynka rośnie, jak na drożdżach. Trenerka wrzuciła na Instagram rozczulającą fotkę.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą 

Anna Lewandowska podarowała praktyczny prezent synowi Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Anna Lewandowska wielokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza, a jej córeczka Klara napędza ją do działania i motywuje. Choć trenerka do tej pory nie pokazała twarzy dziecka, to raz na jakiś czas na jej Instagramie pojawia się zdjęcie córeczki. Również Robert Lewandowski jest dumnym tatą. Kapitan reprezentacji Polski na swoim profilu publikuje czułe zdjęcia. Mała Klara od małego jest także największym kibicem swoich rodziców. Kiedy Robert Lewandowski ma mecze dopinguje go z trybun z mamą, a kiedy Anna Lewandowska ma swoje obozy w Dojo Stara Wieś to chodzi pomiędzy ćwiczącymi. 

 

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała obszerną relację z baby shower

Anna Lewandowska całuje Klarę 

Anna Lewandowska już nie raz publikowała rozczulające zdjęcia ze swoją córeczką, ale to które wrzuciła do sieci dziś bije wszystkie inne na głowę. Lewandowska podpisała zdjęcie: 

Poranne pocałunki z moją małą przyjaciółką <3

Anna Lewandowska czule całuje małą KlaręAnna Lewandowska czule całuje małą Klarę www.instagram.com/annalewandowskahpba

Na wyżej załączonym zdjęciu możemy zobaczyć, że Klara jest już naprawdę dużą dziewczynką, a do tego niezłą fashionistką. Lewandowska dba o garderobę córeczki i możemy w niej znaleźć naprawdę piękne kreacje. 

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazuje brzuch miesiąc po porodzie. Widać coś?

Przypomnijmy, że na pierwsze urodziny klarki marka Petit Maison, której właścicielką jest Zosia Ślotała stworzyła specjalną sukienkę dla Klary. Model małego ubranka jest dostępny do kupienia na portalu Anny Lewandowskiej - Baby by Ann. 

Anna Lewandowska spełnia się jako mama 

Choć na co dzień Anna Lewandowska ma mało czasu, w końcu prowadzi kilka swoich biznesów taki jak, Baby by Ann, Healthly Center by Ann czy Foods by Ann to zawsze znajduje czas dla swojej córki Klary. Dziewczynka towarzyszy mamie w najważniejszych momentach jej życia. Anna Lewandowska też chętnie podróżuje z Klarą, a ta choć ma dopiero ponad rok zwiedziła już kawałek świata. 

 

Anna Lewandowska nie lubi swoich fanów? Ostry komentarz na Instagramie trenerki

Więcej o: