Anna Lewandowska podarowała praktyczny prezent synowi Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Marina Łuczenko-Szczęsna już od prawie miesiąca jest dumną mamą. Z tej okazji piosenkarka co jakiś czas dostaje prezenty od firm, z którymi współpracuje, a także od przyjaciół. Co dostała od Anny Lewandowskiej?

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła 

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała obszerną relację z baby shower

Informacja o ciąży Mariny Łuczenko-Szczęsnej była przez wiele miesięcy utrzymywana w tajemnicy, choć spekulacje o ciąży pojawiły się już na początku tego roku. Ostatecznie Marina i Wojciech Szczęsny opublikowali zdjęcie, pod którym potwierdzili, że piosenkarka jest w ciąży i już wkrótce zostanie mamą

30 czerwca 2018 roku na świat przyszedł pierwszy syn pary. Marina i Wojciech Szczęsny wybrali dość nietypowe imię dla chłopca, bo nazwali go Liam. Na Instagramie Mariny niedawno pojawiło się urocze zdjęcie z chłopcem. 

 

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazuje brzuch miesiąc po porodzie. Widać coś?

Anna Lewandowska dała prezent Liamowi 

Choć na baby shower Liama nie było trenerki Anny Lewandowskiej, to nie mogło zabraknąć prezentu od niej. Żona Roberta Lewandowskiego postawiła na bardzo praktyczny, ale i stylowy prezent. 

Liam od cioci Anny Lewandowskiej dostał drewniane gryzaki, które swoją drogą wyglądają bardzo stylowo, a także żółty, bambusowy kocyk polskiej marki. 

Anna Lewandowska dała prezent synowi Mariny Łuczenko-SzczęsnejAnna Lewandowska dała prezent synowi Mariny Łuczenko-Szczęsnej www.instagram.com/marina_official

To z pewnością jeden z nielicznych prezentów, które Marina Łuczenko-Szczęsna dostała od swoich przyjaciół. Niemniej jednak trzeba przyznać, że Anna Lewandowska postawiła na rzeczy praktyczne, a nie tylko ładne. 

Anna Lewandowska nie lubi swoich fanów? Ostry komentarz na Instagramie trenerki

Marina Łuczenko-Szczęsna udzieli wywiadu dla Baby by Ann? 

Anna Lewandowska stworzyła platformę Baby by Ann, gdzie jednym z regularnych cyklów są wywiady ze znanymi mamami. Na portalu mogliśmy już przeczytać rozmowy z Dominiką Grosciką, Martą Glik czy Mają Bohosiewicz. 

Myślicie, że Marina Łuczenko-Szczęsna udzieli ekskluzywnego wywiadu na portal Anny Lewandowskiej? Jedno jest pewne, każdy chciałby się dowiedzieć, jak wygląda macierzyństwo według piosenkarki. 

Seksowna Anna Lewandowska w czerwonym bikini. Jej forma to marzenie

Więcej o: