Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała się pierwszy raz po porodzie. Zaskoczeni?

Marina Łuczenko-Szczęsna niecałe dwa tygodnie temu rodziła pierwszego syna Liama. Gwiazda wspaniałą informacją pochwaliła się na Instagramie wspólnie z mężem. Do tej pory piosenkarka nie pokazywała, jak wygląda po porodzie, aż do dziś.

FITBEAT nowy trend treningowy, który właśnie do Polski wprowadziła Natalia Jakuła

Cristiano Ronaldo wznosi toast za transfer. Portugalczyk świętuje z Jorge Mendesem i Andreą Agnelli

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła syna Liama 

Jak sama napisała na Instagramie dzień 30 czerwca 2018 roku był najszczęśliwszym w życiu, bo właśnie tego dnia na świat przyszedł jej i Wojciecha Szczęsnego pierwszy syn Liam. Para nie kryła radości z tego faktu, dlatego wiadomością pochwaliła się w social mediach. Pod zdjęciami małej rączki chłopca posypały się komentarze takich gwiazd, jak Anna Lewandowska, Paulo Dybala i wielu, wielu innych. 

 

Anna Lewandowska, Paulo Dybala, Jack Wilshere i tysiące innych gratulacji dla Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała syna 

Tego raczej nikt się nie spodziewał, bo Marina Łuczenko-Szczęsna bardzo chroni swojej prywatności. Dziś na jej Instagramie mogliśmy zobaczyć malutką roczkę chłopca, który mocno trzyma palec mamy. Do tej pory Marina Łuczenko-Szczęsna nie pokazała jednak twarzy swojego synka i raczej prędko się to nie wydarzy. Piosenkarka kilkadziesiąt minut później wrzuciła na Instagram relacje, gdzie sama pokazuje siebie w całej okazałości po porodzie. 

Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się kolejnym zdjęciem synka LiamaMarina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się kolejnym zdjęciem synka Liama www.instagram.com/marina_official

Robert Lewandowski zostawia mundial za sobą i wraca do ciężkiej pracy

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała się po porodzie 

Większość gwiazd czeka z takimi zdjęciami do momentu, kiedy wróci do formy po porodzie, ale nie ona. Marina Łuczenko-Szczęsna już w samej ciąży wyglądało fenomenalnie, a jak jest teraz? 

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała, jak wygląda po porodzieMarina Łuczenko-Szczęsna pokazała, jak wygląda po porodzie www.instagram.com/marina_official

Żona Wojciecha Szczęsnego już jako mama prezentuje się naprawdę świetnie. Piosenkarka wrzuciła zdjęcie z samochodu, na którym siedzi obok swojego synka Liama. Choć nie pozuje ona w bikini, to widać, że po ciążowych nadprogramowych kilogramach nie ma już śladu. Marina jest także na diecie pudełkowej, ale jak napisała na Instagramie nie jest to dieta odchudzająca, a dla mam karmiących, czyli tym samym potwierdziła, że karmi piersią. 

Dobrze wygląda? 

Marina Łuczenko-Szczęsna na diecie, tuż po porodzie. Anna Lewandowska maczała w tym palce

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.