Robert Lewandowski zostawia mundial za sobą i wraca do ciężkiej pracy

Po nieudanym, dla Roberta Lewandowskiego oraz reprezentacji Polski, mundialu, piłkarze udali się na urlopy, by zresetować swoje głowy i odpocząć od całego zamieszania związanego z MŚ w Rosji. Jednak Robert Lewandowski już na wakacjach zaczął pracować nad przygotowaniem swojej formy na nadchodzący sezon.

Anna Lewandowska opublikowała jedzeniowy dekalog

Transfer Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do Realu Madryt

Tuż przed rozpoczęciem mundialu, media spekulowały na temat potencjalnego transferu Roberta Lewandowskiego do Realu Madryt. Niestety, po nieudanym występie reprezentacji Polski na mundialu, zainteresowanie Królewskich naszym napastnikiem znacznie zmalało, a inne oferty nie były dla niego już tak interesujące. Jak donosi niemiecki "Bild" Robert Lewandowski poinformował już swój klub, że nie ma zamiaru odchodzić i w najbliższym czasie nadal grać będzie w barwach Bayernu Monachium.

 

Kolejny obóz Ani Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś trwa, ale to co zrobiła mała Klara zszokowało wszystkich

Tak Ania Lewandowska pocieszała Roberta po meczu z Senegalem. Zdjęcie obiegło cały internet

Robert Lewandowski rozpoczął treningi już na urlopie

Robert Lewandowski wraz ze swoją żoną Anną Lewandowską oraz córką Klarą, wybrali się na egzotyczne wakacje. Jednak już po kilku dniach odpoczynku, napastnik postanowił wrócić do treningów, by przygotować swoją formę na nadchodzący sezon.

Time to get back to hard work! - napisał pod zdjęciem na Instagramie.
 

Rajskie wakacje Lewandowskich

Słońce, piasek i krystalicznie czysta woda. Po całym mundialowym zgiełku, odpoczynek w gronie rodzinnym przyda się zarówno Robertowi, jak i Ani. Wraz z roczną córeczką Klarą udali się w egzotyczne miejsce, jednak nie zdradzili gdzie dokładnie odpoczywają.

 

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na Bahamach. WAG kąpie się w oceanie pełnym świń

Więcej o: