Marina Łuczenko-Szczęsna na diecie, tuż po porodzie. Anna Lewandowska maczała w tym palce

Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Wojciech Szczęsny długo ukrywali ciążę WAG, a o narodzinach ich dziecka poinformowali dopiero kilka dni po. Piękna WAG 10 dni po porodzie jest już na diecie pudełkowej, ale co ma z tym wspólnego Anna Lewandowska?

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła. Żona Wojtka Szczęsnego pokazała pierwsze zdjęcie synka

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna zostali rodzicami

30.06.2018 roku na świat przyszedł pierwszy syn Mariny Łuczenko-Szczęsnej oraz Wojciecha Szczęsnego. WAG pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie dopiero kilka dni po porodzie, publikując pierwsze zdjęcie syna.

Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę! - napisała Marina pod zdjęciem
 

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Marina Łuczenko-Szczęsna 10 dni po porodzie jest już na diecie

Nieco ponad tydzień po porodzie, Marina pochwaliła się swoją dietą pudełkową. Na instarelacji opublikowała zdjęcie cateringu, na którym widać danie zrobione z przepisu Anny Lewandowskiej (kotleciki drobiowe By Ann). 

Marina Łuczenko-SzczęsnaMarina Łuczenko-Szczęsna www.instagram.com/marina_official

Anna Lewandowska opublikowała jedzeniowy dekalog

Anna Lewandowska współpracuje z cateringiem dietetycznym?

Po zdjęciu wrzuconym przez Marinę Łuczenko można wnioskować, że Anna Lewandowska podjęła współpracę z cateringiem dietetycznym, który wykorzystuje w swoim menu przygotowane przez nią przepisy. Myślicie, że ta współpraca rozwinie się o coś więcej niż tylko pojedyncze dania według żony Roberta Lewandowskiego?

 

Mundialowa fryzura Ani Lewandowskiej to nowy hit. W takim wydaniu jej nie widzieliście

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ