Maciej Rybus zostawił Natalię Czubaj dla pięknej Rosjanki?

Maciej Rybus w marcu tego roku poślubił Lanę Baimatową, piękną Rosjankę. Jak się jednak okazuje, wcześniej był zaręczony z Natalią Czubaj.

W styczniu Maciej Rybus ogłosił zaręczyny z Laną. Trzy miesiące później wzięli ślub. Teraz Lana Rybus jest w bliźniaczej ciąży, a para planuje jeszcze wesele - ma się odbyć w Polsce, poprzednie odbyło się we Władykaukazie.

 

Maciej Rybus wrócił do Rosji

Jak podaje magazyn "Party" jeszcze w lipcu ubiegłego roku - gdy Maciej Rybus przechodził do Lokomotiwu Moskwa z francuskiego Olympique Lyon (w przeszłości grał w rosyjskim Tereku Groznym) - miał w Polsce dziewczynę. To Natalia Czubaj. Nigdy nie dowiedzieliśmy się, dlaczego ta para się rozstała, ale według "Party" Czubaj dowiedziała się o nowej partnerce Rybusa z prasy i mediów społecznościowych.

 

Czubaj nigdy się do tego publicznie nie odniosła, ale zostawiła na Instagramie pewną wskazówkę. Życzyła w nim swoim znajomym "umiejętności odchodzenia z klasą tam, gdzie rozdział się kończy". Niewykluczone, że te słowa kierowała do Rybusa. Związani ze sobą byli od 2009 roku.

Kulisy związku Macieja Rybusa z Laną

- Poznaliśmy się w Moskwie, w restauracji, w której pracowałam jako menedżer. Kiedy Maciej przyjechał do Rosji, aby zawrzeć umowę z Lokomotivem Moskwa, przyszedł na obiad z naszym wspólnym znajomym. Potem zaczął przychodzić i na lunch, i na kolację, i po treningu. Dopóty, dopóki nie dałam mu swojego numeru telefonu - powiedziała Lana Baimatowa w rozmowie z gazetą "Słowo".

Robert Lewandowski po mundialu ma problemy. Traci na tym również Anna Lewandowska

Więcej o: