Cristiano Ronaldo wznosi toast za transfer. Portugalczyk świętuje z Jorge Mendesem i Andreą Agnelli

Cristiano Ronaldo oficjalnie został zawodnikiem włoskiej serii A. Portugalczyk od nowego sezonu będzie grał w Juventusie Turyn. Nie obyło się bez świętowania z tego powodu.

Nie lubisz piłki nożnej? Wykorzystaj ją do treningu fitness!

Robert Lewandowski zostawia mundial za sobą i wraca do ciężkiej pracy

Mundial 2018: Portugalia przegrała z Urugwajem 

Mundial dla Portugalii zakończył się dość szybko, W 1/8 finału drużyna z Cristiano Ronaldo na czele odpadła z turnieju przegrywając 1:2 z Urugwajem. Nie przeszkodziło to jednak w najgłośniejszym transferze tego sezonu. Po 9 latach w Realu Madryt Cristiano Ronaldo przeszedł do Juventusu Turyn. 

Cristiano Ronaldo na wakacjach w Grecji podpisał kontrakt z Juventusem Turyn 

Cristiano Ronaldo tuż po mundialu w Rosji udał się na upragniony odpoczynek. Piłkarz wraz z Georginą Rodriguez poleciał prywatnym samolotem do Grecji. Para pochwaliła się w swoich social mediach czułymi zdjęciami. Na urlopie z piłkarzem przebywa również jego najstarszy syn Cristiano Junior. 

 

Okazuje się, że do Grecji przylecieli również działacze Juventusu Turyn w tym Andrea Agnelli i agent Cristiano Ronaldo Jorge Mendes. Na twiterze pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak panowie świętują. 

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek wciąż na wakacjach. WAG całuje rozebranego piłkarza

Cristiano Ronaldo wznosi toast za transfer z Realu Madryt do Juventusu Turyn

Transfer z Realu Madryt do Juventusu Turyn stał się faktem, choć wielu na początku twierdziło, że to tylko spekulacje. 

Real Madryt pragnie wyrazić swoją wdzięczność piłkarzowi, który okazał się najlepszy na świecie i podkreślił jeden z najlepszych momentów w historii naszego klubu i światowej piłki nożnej - czytamy w oficjalnym komunikacie madryckiego klubu.

Okazuje się, że nie tylko Real Madryt na tym skorzysta, choć kwota tego transferu sięgnęła 100 mln euro. Każdy z poprzednich klubów Ranaldo zarobi na tym 12 mln euro. Transfer Cristiano Roanldo już przełożył się na wzrost akcji Juventusu Turyn, które wzrosły o 34,8% w ciągu tygodnia. 

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na Bahamach. WAG kąpie się w oceanie pełnym świń

Choć piłkarz nadal przebywa na urlopie w Grecji to prezes Juventusu Turyn poleciał właśnie tam żeby sfinalizować transfer. Nie obyło się także bez toastu. Na twitterze pojawiło się zdjęcie, na którym Cristiano wspólnie z współpracownikami i przedstawicielami z Turynu wznosi toast. Jego mina mówi sama za siebie. Widać, że decyzja, którą podjął była dobra. 

W poniedziałek 16 lipca Cristiano Ronaldo ma zostać zaprezentowany kibicom.  Dodajmy, że CR7 będzie teraz klubowym kolegą bramkarza polskiej reprezentacji Wojciech Szczęsnego. 

Mundial 2018: Kamil Grosicki krytykowany za wakacje. Piłkarz ostro odpowiada fanom

Więcej o: