Wielkie starcie na Fame MMA 14. Parke i Szeliga znaleźli sposób na rozwiązanie konfliktu

Takiego zestawienia nikt się nie spodziewał. Fame MMA poinformowało, że na kolejnej gali Piotr Szeliga i Norman Parke ostatecznie rozwiążą swój konflikt. Obaj zawodnicy zmierzą się ze sobą w słynnej klatce rzymskiej.

W miniony weekend w Arenie Gliwice odbyła się gala Fame MMA 13. W walce wieczoru Paweł "Unboxall" Smektalski pokonał jednogłośną decyzją sędziów Sergiusza "Nitrozyniaka" Górskiego. Oprócz tego zobaczyliśmy zwycięstwa takich gwiazd federacji jak Marta Linkiewicz, Norman Parke czy Robert Pasut.

Zobacz wideo Pracownik ośrodka sportowego ukradł pieniądze przeznaczone na pomoc dla uchodźców

Konflikt gwiazd Fame MMA zostanie rozwiązany. Wraca słynna klatka rzymska

Bardzo wiele działo się także wokół samej gali. Niedługo przed jej rozpoczęciem doszło do poważnego starcia pomiędzy dwoma gwiazdami federacji - Normanem Parke i Piotrem Szeligą. Obaj zawodnicy spotkali się przed jednym z gliwickich hoteli i doszło między nimi do niezbyt przyjemnej wymiany zdań. Szczególnie agresywny był Polak, który próbował nawet uderzyć Irlandczyka.

Antek KrólikowskiKrólikowski zakłada nowy biznes. "Dojdzie do skandalu na międzynarodową skalę"

Konflikt pomiędzy Parke a Szeligą nadal się nie zakończył, więc włodarze Fame MMA postanowili wykorzystać sytuację. Zaproponowali obu zawodnikom starcie na kolejnej gali, która odbędzie się już w maju w krakowskiej Tauron Arenie. W czwartek oficjalnie poinformowano, że pojedynek został zakontraktowany i będzie... wyjątkowy. Parke i Szeliga zawalczą bowiem w słynnej klatce rzymskiej. W dodatku pojedynek odbędzie się na dystansie 3 rund po 3 minuty w formule K-1 i w małych rękawicach. 

 

Artur SzpilkaSzpilka zdradza rywala w debiucie KSW. "Nie chciałem walczyć z oszołomem"

Zarówno Parke jak i Szeliga wygrali swoje walki na Fame MMA 13. Polak brutalnie znokautował Gabriela "Araba" Al-Sulwiego w drugiej rundzie, a Irlandczyk pokonał przez TKO Pawła "Popka" Mikołajuwa, który już w pierwszej rundzie złamał rękę.

Więcej o: