Fame MMA 13. Gdzie i o której oglądać galę? [STREAM ONLINE]

Gala FAME MMA 13 zbliża już w sobotę 26 marca. W walce wieczoru dojdzie do pojedynku dwóch YouTuberów - Sergiusza "TheNitroZyniaka" Górskiego i Pawła "Unboxalla" Smektalskiego. Na całej gali będzie też kilka innych bardzo interesujących pojedynków. Gdzie i o której oglądać? Stream online.

Za nami ceremonia ważenia przed galą FAME MMA 13. W trakcie wydarzenia Piotr "Szeli" Szeliga pojawił się na ważeniu z dokumentem i długopisem, i chciał, żeby Gabriel "Arab" Al-Sulwi podpisał dokument, dzięki któremu zobowiązałby się do przekazania dochodu z walki na leczenie trenera Szeligi, Rafała Antończaka. "Arab" nie podpisał dokumentu i nie dał się sprowokować rywalowi. Tym samym 13. edycja gali FAME MMA zapowiada się fantastycznie.

Zobacz wideo Sześć lat temu był amatorem, dziś jest multimilionerem. Polski fenomen, król freak fightów

FAME MMA 13. Zmiana zasad w walce "Polaka" z "Ferrarim"

Jednym z największych hitów podczas FAME MMA 13 miała być walka pomiędzy Adrianem "Polakiem" Polańskim a Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem. Pierwotnie zawodnicy mieli rywalizować w jednej rundzie bez limitu czasowego, ale przez uraz Roślika ostatecznie doszło do zmiany formuły na boks w meksykańskich rękawicach. Na czym to polega? To rękawice wykonane ze specjalnego materiału i są specjalnie dopasowywane do dłoni zawodnika.

W walce wieczoru dojdzie do pojedynku pomiędzy Sergiuszem "Nitro" Górskim a Pawłem "Unboxallem" Smektalskim. Dla obu YouTuberów będzie to debiut w oktagonie. Jednym z najciekawszych pojedynków pod względem sportowym będzie ten pomiędzy Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem a Normanem "Storminem" Parke.

Pomimo 30 kilogramów różnicy pomiędzy zawodnikami "Popek" jest pewny wygranej z byłym mistrzem KSW. - Ja wiem jedno. Prawdziwa technika siły się nie boi. Może być szybszy, lepszy na tarczach, ale się porządnie przygotuję fizycznie, nic ten chłopak mi nie zrobi. Nie ma się czego bać - zadeklarował.

FAME MMA 13. Karta walk

  • Sergiusz "Nitro" Górski vs Paweł "Unboxall" Smektalski
  • Popek vs Norman Parke
  • Amadeusz Ferrari vs Adrian Polak
  • Marta "LinkiMaster" Linkiewicz vs Karolina "Way of blonde" Brzuszczyńska
  • Pasut vs Jakub "Japczan" Piotrowicz
  • Rafał "Takefun" Górniak vs Mariusz Hejter Słoński
  • Piotr "Szeli" Szeliga vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi
  • Paweł "Ponczek" Sikora vs Dawid Malczyński
  • Patryk "Patrykos" Domke vs Kuba Post

Gdzie i kiedy oglądać FAME MMA 13?

Trzynasta edycja gali FAME MMA rozpocznie się w sobotę 26 marca o godzinie 19:30. Gala będzie dostępna do obejrzenia wyłącznie w systemie pay-per-view. Najtańsza opcja wykupienia transmisji na platformie famemma.tv wynosi 27,99 zł.

Więcej o: