"Popek" kozaczy przed Fame MMA 13. Będzie młócka. "Jak go je**ę"

Fani Fame MMA nie mogą się doczekać najbliższej gali, podczas której "Popek" zmierzy się z Normanem Parke. Pomiędzy zawodnikami jest aż 30 kilogramów różnicy, co według rapera może doprowadzić do tego, że pojedynek zakończy się brutalnym nokautem na jego korzyść.

Gala Fame MMA 13 zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę 26 marca influencerzy i postacie znane ze świata show-biznesu wejdą do oktagonu w Arenie Gliwice. Jednym z najbardziej oczekiwanych starć jest walka Pawła "Popka" Mikołajuwa z Normanem Parke.

Zobacz wideo Sześć lat temu był amatorem, dziś jest multimilionerem. Polski fenomen, król freak fightów

Jan BłachowiczNadchodzi długo wyczekiwany pojedynek Błachowicza. Polak uchylił rąbka tajemnicy

"Popek" zapowiada znokautowanie Parke'a

Biorąc pod uwagę wszystkie zaplanowane pojedynki, walkę tę można nazwać najbardziej sportowym starciem. Parke to były mistrz KSW, walczył także w UFC. "Popek" w przeszłości również bił się w oktagonie. Różnica wagi pomiędzy oboma zawodnikami wynosi aż 30 kilogramów na korzyść "Popka". Może to mu zapewnić sporą przewagę, z czego on sam sobie zdaje sprawę. Można było to usłyszeć w oficjalnej zapowiedzi walki, podczas której złożył odważną deklarację.

- Ja wiem jedno. Prawdziwa technika siły się nie boi. Może być szybszy, lepszy na tarczach, ale się porządnie przygotuję fizycznie, nic ten chłopak mi nie zrobi. Nie ma się czego bać. Niech uważa na mnie, bo jak go je**ę, to go zabiję. Parke będziesz rzygał krwią. MMA ci się odechce, wszystkiego, chuderlaku, ku**a - zadeklarował.

Parke nie boi się "Popka"

Parke już wcześniej zapowiadał, że różnica wagi nie będzie w tym przypadku decydująca i nie robi ona na nim większego wrażenia. Zawodnik z Irlandii Północnej powiedział również, że w Polsce jest tylko jeden zawodnik, który pod sportowym względem byłby dla niego dużym wyzwaniem.

- Owszem, ma przewagę kilogramów, ale w walce to nie będzie dla mnie problem. Jest tylko jeden człowiek, który był dla mnie ciężkim przeciwnikiem i pokonał mnie tu w Polsce. I to jest Gamrot. Gdzie jest teraz? Prawie top 10 na świecie - powiedział.

Conor McGregorConor McGregor aresztowany. Auto warte fortunę zostało skonfiskowane

Walką wieczoru podczas zbliżającej się gali Fame MMA 13 będzie starcie Sergiusza "The Nitrozyniaka" Górskiego z Pawłem "Unboxallem" Smektalskim. W oktagonie pojawią się między innymi Marta Linkiewicz, Robert Pasut i Jakub "Japczan" Piotrowicz.

Więcej o: