KSW idzie na całość i odpowiada na ofertę UFC. Gigantyczna kasa dla Soldicia

Przyszłość Roberto Soldicia elektryzuje wszystkich fanów sportów walki. Jak się okazuje, chorwacki "Robocop" otrzymał niezwykle intratną propozycję od KSW. Federacja przebiła ofertę UFC i zaoferowała 27-latkowi aż milion euro za cztery pojedynki.

Łukasz Jurkowski przekazał informacje na temat najnowszej propozycji dla Roberto Soldicia. Podwójny mistrz Federacji KSW niewątpliwie mógłby zarobić olbrzymie pieniądze, jeśli zgodziłby się na walki w Polsce.

Zobacz wideo Trening Jana Błachowicza. "Ręce zaczynają chodzić na odpowiednich obrotach"

Olbrzymie kwoty dla Soldicia

Do mediów dotarła informacja, że podczas ostatniej gali UFC w Londynie Roberto Soldić spotkał się z przedstawicielami największej organizacji MMA na świecie. Tematem rozmów miała być przyszłość chorwackiego zawodnika. W ich trakcie niedawny pogromca Mameda Chalidowa usłyszał pierwszą ofertę od UFC.

Polska federacja nie zamierza się poddawać, jeśli chodzi o angaż obecnie największej gwiazdy KSW. Łukasz "Juras" Jurkowski, który powołuje się na portal Lowking.pl przekazał na Twitterze, że Soldić otrzymał propozycję w wysokości miliona euro za cztery walki. W przeliczeniu za jeden pojedynek w Polsce mógłby zarobić około miliona złotych.

"KSW kontruje ofertę UFC milionem euro za cztery walki? Wbrew opinii stać ich. Są zawodnicy, którzy tyle zarabiają. Inna sprawa to znalezienie czterech godnych rywali dla Roberto Soldicia w tym czasie" - napisał "Juras" na Twitterze.

Roberto Soldić w zawodowym MMA stoczył 23 pojedynki, z czego 20 wygrał, a trzy przegrał. Na koncie ma także mistrzowskie pasy KSW w wadze średniej i półśredniej. W ostatniej walce stoczonej 18 grudnia Chorwat wygrał z Mamedem Chalidowem. Obecnie ma na koncie passę siedmiu zwycięstw z rzędu. 

Więcej o: