Marcin Najman wskazał kandydatów do swojej pożegnalnej walki w MMA! Czynny piłkarz wyszedł ze swoją "propozycją"

Marcin Najman kilka dni temu oficjalnie ogłosił, że kończy karierę w MMA. Na swoim koncie na Twitterze podał nazwiska czterech osób, z którymi mógłby się zmierzyć w ostatniej walce w MMA. Nieoczekiwanie pojawił się jeszcze jeden kandydat w osobie Łukasz Gikiewicza. - Razem odklepiemy przed walką, wiec obejdzie się bez uszczerbku na zdrowiu - napisał z przekąsem napastnik.

Marcin Najman przegrał w Fame MMA z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem, a później ogłosił, że kończy karierę i stoczy już tylko jedną pożegnalną walkę. - Czas kończyć. Jeżeli nie widzę ciosu, to znaczy, że refleks nie ten. Byłem bardzo dobrze przygotowany do tej walki, a jednak refleks okazał się nie ten. To znak i sygnał, że trzeba kończyć - wytłumaczył powody swojej decyzji Najman.

Zobacz wideo Karolina Owczarz: Zawsze mam kryzys tuż przed walką. Wtedy płaczę i nie chcę się bić

Najman wskazał przeciwników do pożegnalnej walki

Na swoim koncie w mediach społecznościowych wskazał potencjalnych rywali, z którymi mógłby się zmierzyć. - Biorę pod uwagę cztery nazwiska na pożegnalną walkę w formule mma. 1.Tomasz Adamek, 2.Piotr Świerczewski, 3.Don Kasjo, 4.Andrzej „Ciepły” Fonfara. Kogo widzielibyście na przeciw mnie najchętniej? - napisał Najman na Twitterze.

Najman strollowany przez Łukasza Gikiewicza

Nieoczekiwanie do dyskusji włączył się Łukasz Gikiewicz. Napastnik Al-Faisaly zaczepił Najmana i zgłosił chęć pojedynku z zawodnikiem MMA - Zgłaszam swoją kandydaturę, ładna kwota wpadnie na konto, a razem odklepiemy przed walką, wiec obejdzie się bez uszczerbku na zdrowiu - napisał piłkarz na swoim Twitterze.

Pożegnalny pojedynek Najmana odbędzie się na następnej gali Fame MMA, której termin zostanie ogłoszony po ustaniu pandemii koronawirusa.

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: