Tomasz Adamek

 • Polsat Boxing Night. Jedyny krakowianin liczy na doping

  Polsat Boxing Night. Jedyny krakowianin liczy na doping

  Na dziesięć rund Andrzej Wawrzyk i Marcin Rekowski przestaną być dobrymi kolegami. - Teraz Marcin jest moim przeciwnikiem, jestem już nastawiony na walkę i zwycięstwo - mówi przed sobotnim starciem krakowski bokser.

 • Boks. Adamek wraca na ring. Ile może wytrzymać głowa?
 • Sosnowski: Szkoda, że to nie ja walczę z Adamkiem

  Sosnowski: Szkoda, że to nie ja walczę z Adamkiem

  W sobotę Tomasz Adamek zmierzy się z Przemysławem Saletą. Wcześniej spekulowano, że rywalem Adamka może być Albert Sosnowski - ?Dragon? pojawi się na gali Polsat Boxing Night, ale tylko w roli komentatora. O tym, dlaczego nie doszło do walki z Adamkiem i kto jest faworytem, mówi w rozmowie ze Sport.pl. Relacja z Polsat Boxing Night Z czuba i na żywo w Sport.pl w sobotę od 19.30.

 • Tomasz Adamek: Wiem, że nadal mogę wygrywać z najlepszymi

  PRZEGLĄD PRASY. - Wiem, że nadal mogę wygrywać z najlepszymi. Dlatego w sierpniu zaczynam treningi. A w październiku wchodzę do ringu - mówi w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym? pięściarz wagi ciężkiej Tomasz Adamek.

 • Boks. Adamek przegrał wyraźnie i zasłużenie. To koniec Polaka?

  Boks. Adamek przegrał wyraźnie i zasłużenie. To koniec Polaka?

  - Przy odczytywaniu werdyktu byłem spokojny, że wygrałem - mówi Wiaczesław Głazkow, który pokonał Tomasza Adamka w walce wagi ciężkiej w Bethlehem. ?W końcówce Głazkow oddał inicjatywę, ale wygrał wyraźnie? - oceniają eksperci ESPN. Adamek zgadza się, że był gorszy, twierdzi też, że stracił szanse otrzymania walki o pas mistrza świata, i zastanawia się nad zakończeniem kariery.

 • Boks. Adamek z Głazkowem w marcu

  Do walki Tomasza Adamka (49-2, 29 KO) z niepokonanym Wiaczesławem Głazkowem (16-0-1, 11 KO) dojdzie 15 marca! Stawką tej potyczki będzie drugie miejsce w rankingu federacji IBF wagi ciężkiej. Wszystko potwierdził Egis Klimas, menedżer Ukraińca.

 • Boks. Adamek wycofał się z walki z Głazkowem

  Tomasz Adamek (49-2, 29 KO) ostatecznie podjął decyzję o wycofaniu się z planowanej na sobotę walki z Wiaczesławem Głazkowem (15-0-1, 11 KO). ?Góral" od zeszłego tygodnia zmagał się z problemami zdrowotnymi, przedstawiciele stajni Main Events informowali o jego odwodnieniu, mdłościach i bólach głowy.

 • Boks. Borek: Walka Adamka na 99 procent zostanie odwołana

  Do sobotniego pojedynku Tomasza Adamka z Wiaczesławem Głazkowem najprawdopodobniej nie dojdzie. Polak jest chory na grypę. - Według moich informacji walka będzie na 99 procent odwołana - poinformował na Twitterze dziennikarz Polsatu Mateusz Borek.

 • Boks. Adamek: Po Głazkowie przyjdzie walka z Władimirem Kliczko

  Niespełna dwa tygodnie pozostały do walki Tomasza Adamka (49-2, 29 KO) z Wiaczesławem Głazkowem (15-0-1, 11 KO). W razie zwycięstwa Polak awansuje na drugie miejsce rankingu federacji IBF, ale liczy, że dostanie szansę pojedynku z Władimirem Kliczko, mistrzem organizacji WBA, WBO i IBF.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.