Marcin Najman ocenił umiejętności Łukasza Szumowskiego. "Świetnie, że znalazł tak męską pasję"

Dziennikarze "Super Expressu" zapytali Marcina Najmana o umiejętności bokserskie Łukasza Szumowskiego. Boks jest wielką pasją ministra zdrowia, na którą przed pandemią koronawirusa poświęcał sporo czasu. - Wielkie słowa uznania - zachwala ministra były bokser.
Zobacz wideo

Łukasz Szumowski od kilku lat regularnie trenuje boks, to jego wielka pasja, ale też sposób na rozładowanie emocji. Podczas jednego z treningów ministrowi zdrowia towarzyszyły kamery, teraz jego umiejętności ocenili eksperci i byli zawodnicy. Wśród nich Marcin Najman.

Marcin Najman ocenił umiejętności Łukasz Szumowskiego

- Muszę wyrazić swój wielki podziw! To nie jest tak, że minister Szumowski przyszedł na jeden czy dwa treningi. To już jest kilkuletnia przygoda, a żeby regularnie trenować boks, to trzeba mieć charakter i hart ducha. Wielkie słowa uznania. Świetnie, że znalazł tak fajną i męską pasje - przyznał Marcin Najman.

Andrzej Kostyra, dziennikarz "Super Expressu" i komentator bokserski, dodał, że Łukasz Szumowski ma odpowiednią technikę i co najważniejsze - stosuje je w walce. Umiejętności ministra zdrowia i oceny ekspertów możecie obejrzeć tutaj:

 

Przeczytaj również:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: