Marcin Najman atakuje Adamka za preferencje polityczne. "Klaun, idiota, świnia"

Tomasz Adamek przyznał, że nie chce walczyć z Marcinem Najmanem, którego uważa za "klauna" i "parodystę". Najman odpowiedział Adamkowi, wypominając mu jego zaangażowanie polityczne.

Marcin Najman po porażce z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem na ostatniej gali Fame MMA przymierza się do zakończenia kariery. Jego umiejętności w rozmowie z "Faktem" wyśmiał Tomasz Adamek.

Zobacz wideo Karolina Owczarz: Zawsze mam kryzys tuż przed walką. Wtedy płaczę i nie chcę się bić

- Nie interesuje mnie walka z Najmanem, bo to nie jest sportowiec, lecz zwykły klaun, który szkodzi polskiemu sportowi. Wydaje mu się, że potrafi walczyć, ale jest tylko parodystą. Powinien już dawno odejść ze sportu - powiedział Adamek. Były mistrz przyznał, że w pożegnalnej walce chce bić się z kimś, kto potrafi walczyć, a nie z Najmanem.

Najman atakuje Adamka - wypomina mu poparcie dla Rydzyka

Na te słowa szybko zareagował gwiazdor Fame MMA. - Tomaszu Adamku, to ty zacząłeś, a co do epitetów, które wysunąłeś w moim kierunku odpowiadam: 1. Klaunem stałeś się podczas swojej "kampanii wyborczej", 2. Idiotą, jak postulowałeś ojca Rydzyka na prezydenta Polski, 3. A świnią po tym, jak potraktowałeś Andrzeja Gołotę - odpowiedział Najman na Instagramie.

Najman ostatni pojedynek w karierze stoczy prawdopodobnie z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim w Fame MMA.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .


 

Więcej o: