Van der Sar w Holandii, Kuszczak w bramce Manchesteru

Bramkarz Manchesteru United Edwin van der Sar poleciał do Holandii na badania. W bramce mistrzów Anglii zastąpi go najprawdopodobniej znów Tomasz Kuszczak.

Van der Sar poleciał do swojej ojczyzny, gdzie przejdzie badania kontuzjowanego kolana pod okiem lekarza reprezentacji Holandii. - To dla niego zmiana otocznia, lekarz reprezentacyjny obejrzy jego nogę. W swojej długiej karierze nie miał jeszcze takiej kontuzji. Liczymy, że wróci do nas w ciągu kilku dni - powiedział menedżer Manchesteru Alex Ferguson, który liczy, że van der Sar wyleczy się na hitowy mecz z Chelsea Londyn.

W bramce Holendra w meczu z Fulham znów zastąpi najprawdopodobniej Tomasz Kuszczak, który ma za sobą kilka dobrych występów.

Brak van der Sara to nie jedyny problem Fergusona z obroną. Kontuzjowani są w dalszym ciągu Rio Ferdinand, John O'Shea, Gary Neville i Wes Brown, niepewny jest występ Nemanji Vidicia, który ma naciągnięty mięsień łydki

Dodatkowo, z powodu kontuzji kostki jeszcze przez dwa tygodnie nie będzie do dyspozycji trenera pomocnik Nani, nie w pełni sił jest też Michael Owen, za to do gry wraca Ryan Giggs.

The Best of Grzegorz Lato według Z Czuba.pl

Manchester City rozmawiał z agentem Guusa Hiddinka ?

Więcej o: